Dítě nechtělo přestat plakat. Až uvidíte, co s ním táta udělal, budete to muset vyzkoušet. Doslova zaříkávač

Někdy se stane, že dítě začne plakat a nic ho nedokáže utišit. To si s ním potom ani jeho rodiče nevědí rady a v mnoha případech ho nechají prostě vyplakat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Říká se, že ten, kdo zná svoje dítě nejlépe, není nikdo jiný než jeho matka. Maminky jsou také schopny ve většině případů pochopit, proč dítě brečí, a vždy znají jeho potřeby a triky, jak ho utišit. Jakmile se dítě jen pohne, je matka ihned vzhůru a jde ho zkontrolovat. Tomu se zjednodušeně řečeno říká mateřský instinkt, který většina otců prostě nemá.

Novorozenec nepřestával plakat

Jednomu páru se před pár týdny narodilo miminko a oni jsou z toho malého uzlíčku štěstí, jako všichni rodičové, úplně hotoví. Jenže jednoho dne miminko začalo brečet a nepomáhalo vůbec nic, co matka udělala. Ona, už úplně vyřízená, dala miminko do rukou jeho otci s tím, že už nemůže, ať ho zkusí utišit. Sice se říká, že otcové nemají mateřský instinkt, ale tento muž ihned věděl, jak miminko uklidnit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž představuje celému světu jeden trik

Otec si vzal miminko do náruče a i vy na videu můžete vidět, že novorozenec nechce přestat plakat. On ale ihned ví, co má udělat. Začne z hrdla vydávat hluboký a hlasitý zvuk a čas od času změní jeho hloubku a hlasitost. Miminko je najednou úplně v klidu a jen kouká na svého otce, protože ho zvuk, který vydává, zaujal.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Toto video má již nespočet shlédnutí a děkovných komentářů od lidí, kteří to na své plačící dítě také zkusili. A na většinu z nich to prostě funguje. Vyzkoušejte to i vy, když si už nebudete vědět rady, jak vaše miminko uklidnit. Jaké jiné triky na uklidnění brečícího miminka znáte?

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství