Dítě nechtělo přestat plakat. Až uvidíte, co s ním táta udělal, budete to muset vyzkoušet. Doslova zaříkávač

Někdy se stane, že dítě začne plakat a nic ho nedokáže utišit. To si s ním potom ani jeho rodiče nevědí rady a v mnoha případech ho nechají prostě vyplakat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Říká se, že ten, kdo zná svoje dítě nejlépe, není nikdo jiný než jeho matka. Maminky jsou také schopny ve většině případů pochopit, proč dítě brečí, a vždy znají jeho potřeby a triky, jak ho utišit. Jakmile se dítě jen pohne, je matka ihned vzhůru a jde ho zkontrolovat. Tomu se zjednodušeně řečeno říká mateřský instinkt, který většina otců prostě nemá.

Novorozenec nepřestával plakat

Jednomu páru se před pár týdny narodilo miminko a oni jsou z toho malého uzlíčku štěstí, jako všichni rodičové, úplně hotoví. Jenže jednoho dne miminko začalo brečet a nepomáhalo vůbec nic, co matka udělala. Ona, už úplně vyřízená, dala miminko do rukou jeho otci s tím, že už nemůže, ať ho zkusí utišit. Sice se říká, že otcové nemají mateřský instinkt, ale tento muž ihned věděl, jak miminko uklidnit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž představuje celému světu jeden trik

Otec si vzal miminko do náruče a i vy na videu můžete vidět, že novorozenec nechce přestat plakat. On ale ihned ví, co má udělat. Začne z hrdla vydávat hluboký a hlasitý zvuk a čas od času změní jeho hloubku a hlasitost. Miminko je najednou úplně v klidu a jen kouká na svého otce, protože ho zvuk, který vydává, zaujal.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Toto video má již nespočet shlédnutí a děkovných komentářů od lidí, kteří to na své plačící dítě také zkusili. A na většinu z nich to prostě funguje. Vyzkoušejte to i vy, když si už nebudete vědět rady, jak vaše miminko uklidnit. Jaké jiné triky na uklidnění brečícího miminka znáte?

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články