Oblíbená květina prozradí vše o vaší ženskosti a jak na vás muži nahlížejí. Jakou zvolíte?

Většina žen miluje květiny, ať už se jedná o řezané, v květináčích či v záhonech na zahradě. Oblíbená květina o ženě vypovídá mnohé.

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Růže, astry, fialky, gerbery, karafiáty, kopretiny, tulipány a další. Existuje opravdu mnoho druhů květin. Každá žena si nejvíce oblíbí jiný druh květin a také preferuje určitou barvu. Oblíbené květiny vypovídají mnoho o vaší ženskosti. Vyberte si tedy jednu květinu z šesti uvedených a přečtěte si, co o vás váš výběr vypovídá. Vybrat si můžete i více květin.

Fialovo-žlutá maceška

Pokud jste si vybrala první květinu, pak to znamená, že máte intenzivní ženské vyzařování. Dokážete velmi jednoduše upoutat pozornost ostatních. Přináší vám to závist žen a obdiv mužů. Po setkání s vámi touží mnoho osob, vy si však vybíráte a ve svém okolí držíte jen úzký uzavřený okruh, který si vaši důvěru zaslouží. Jsou to lidé, za které byste dali ruce do ohně.

iZdroj fotografie: Pexels

Něžná růžová kráska

Vybrali jste si květinu na druhém obrázku? Pak jste romantická duše se silným vlivem na muže. Jste trochu konzervativní. Milujete tradiční námluvy, malá překvapení a osobní dárky. Jste upřímná, přímá a čestná. Reprezentujete laskavou a ženskou energii. Přesto máte velkou vnitřní sílu. Co si sami nastavíte, to dostanete.

iZdroj fotografie: Pexels

Tradiční luční kvítí

Milujete luční květiny jako jsou kopretiny? Pak jste všestranná žena s širokým spektrem vzdělání a bohatstvím užitečných dovedností. Věnujete se pomoci potřebným. Vyzařuje z vás sebevědomí, díky čemuž vás lidé budou respektovat a vzhlížet k vám. Jste pokorní a loajální. Budete výborným společníkem v manželství. Temnou stránkou vaší osobnosti je, že se vás mnoho lidí může pokusit využít.

iZdroj fotografie: Pexels

Nádherná oranžová bohyně

Ze čtvrté květiny vyzařuje optimismus a energie. Pokud jste si vybrali tuto květinu, jste intenzivní osobnost, která lidi uchvacuje. I tak si u sebe držíte jen málo osob, kterých si můžete vážit. Někde hluboko v duši bojujete s hlubokým smutkem.

iZdroj fotografie: Pexels

Klasická rudá růže

Tato květina je poznávacím znamením žen, které se od dětství spojily s krásou. Tyto ženy si dobře uvědomují, že jsou středem pozornosti. Znáte velice dobře lidi a je těžké se dostat do vaší bezprostřední blízkosti. Máte silnou intuici a dokážete pochopit, kdy je někdo upřímný a kdy nikoli. Bohužel jste někdy přehnaně citliví.

iZdroj fotografie: Pexels

Africká fialová fešanda

Tato cizokrajná kráska značí, že nejste jen obyčejná žena. Jste chladná a ohnivá zároveň, vášnivá a přemýšlivá. Vědomě zvládáte své emoce. Mnohým mužům to může způsobovat rozpaky a začnou se pak cítit vedle vás velmi trapně.

iZdroj fotografie: Pexels

Kterou květinu jste si vybrala?

Zdroj: Tudasfaja

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články