Test: Co vás čeká v novém roce 2022 | DámskýDeník.cz

Vyberte si jeden z osmi stromů a zjistěte, co vás čeká v roce 2022. Osud si pro vás připravil nevídané plány

Již za dva měsíce skončí letošní rok a kdo by nechtěl vědět, co ho v tom novém čeká. Vyberte si jeden strom a zjistěte to i vy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tyto psychologické testy mají obecně rádi naprosto všichni. Někteří z nás je čtou, protože jim doopravdy věří a těší se na to, co jim předpověď přinese. A ti druzí to dělají pro zábavu. Když si tentokrát vyberete jeden z těchto stromů, dozvíte se, co vás čeká v novém roce 2022.První strom

Vy jste jedním z těch lidí, kteří jsou ve svém životě spíše optimističtí. Život je pro vás velkým dobrodružstvím, které je plné nečekaných věcí. V roce 2022 vás čeká hodně příjemných překvapení a navíc určitě přijde nějaká velká změna. Dokonce i ve vaší práci se vám bude dařit, protože ji děláte s opravdovou vášní.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Druhý strom

Pokud vás definuje nějaké slovo, tak je to svoboda. Obvykle rádi řešíte problémy druhých, více než vaše vlastní. V roce 2022 se ve vašem životě objeví osoba, se kterou navážete harmonický a romantický vztah. A i když jste zvyklí na to být stále sami, budete si tento nezvyk opravdu naplno užívat.

Třetí strom

Jste velmi vyrovnaná a praktická osobnost. Máte opravdu velké sebevědomí a nikdy nic neodkládáte. Většinou jste sice silní, ale nemáte rádi, když ostatní přijdou na vaše slabé stránky. A z toho důvodu můžete mít potíže při navazování vztahu s druhým pohlavím. Nový rok si pro vás připravuje jen dobro.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Čtvrtý strom

Jste opravdu silný člověk, ale nejste z kamene a tvrdý zevnějšek skrývá velmi citlivý interiér. Je pro vás hodně těžké pustit si k sobě opačné pohlaví, protože se bojíte zlomeného srdce a zranění. Nový rok pro vás ale chystá opravdu skvělé věci. Potkáte člověka, který ocení a pochopí vaše zranitelné já.

Pátý strom

Jste neuvěřitelně sebevědomá osoba. Ve svém životě ovládáte naprosto všechno, nevěříte na štěstí. Před ničím nikdy neutíkáte a máte radost z dobře odvedené práce. Všichni vedle vás se opravdu dobře baví. Nový rok vám přinese povýšení v práci.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Šestý strom

S největší pravděpodobností budete člověk, který má mírumilovnou povahu. Rádi trávíte svůj čas se svými přáteli, ale zároveň milujete samotu. Někdy ji nutně potřebujete, abyste si mohli protřídit své myšlenky. Brzy bude akce, na které potkáte člověka, před kterým se opravdu otevřete.

Sedmý strom

Podle ostatních lidí jste zasněná a romantická duše. Prostě nechcete brát nástrahy každodenního života vážně. Vaši blízcí se na vás vždy mohou obrátit a vy je nikdy neodmítnete. V novém roce potkáte člověka, který vám bude dělat jen radost a bude mít podobné sny jako vy.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Osmý strom

Jste osobnost, která ráda riskuje a pouští se do dobrodružných věcí. Každodenní rutina vás nudí a toužíte po něčem zajímavějším. Váš život se obrátí k lepšímu a budete mít velkou šanci stát se vůdcem.

Jaký strom jste si vybrali vy?

Zdroj: BuzzFeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin