Ze srandy si udělal test DNA, výsledek mu ale převrátil život vzhůru nohama: Zjistil, že jeho otec není jeho otec

Mladíkovi se obrátil život vzhůru nohama, když se díky testu DNA dozvěděl šokující věc. Muž, kterého považoval za otce, ve skutečnosti není jeho pokrevní příbuzný.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Člověku se takřka ve vteřině může změnit celý život. Jako mávnutím kouzelného proutku se dokáže vše otočit o 180 stupňů. Ať už se jedná o náhodu, nehodu, či cokoli jiného, vždy to člověka dokáže neuvěřitelně překvapit. Jeden mladík se nedávno dozvěděl šokující zprávu, která mu jako lusknutím prstu převrátila život vzhůru nohama. Dozvěděl se, že muž, kterého celou dobu považoval za svého otce, jím ve skutečnosti vůbec není.

Z legrace si udělal test DNA

Čtyřiadvacetiletý Thomas od malička miloval svou rodinu. Žil se svou matkou, otcem a sestrami dvojčaty v malém domečku, který jejich táta sám postavil. Měl ho odjakživa za velký vzor, a to nejen proto, že mu byl skvělým otcem, ale také proto, co vše dokázal vytvořit. Nejen, že jim zajistil střechu nad hlavou, ale také založil podnik, který se stal postupem času zdrojem velkých peněz. Téměř z nuly dokázal vydělat obrovské peníze, a zajistit tak celou rodinu. Mladík doufal, že jednou bude stejně úspěšný jako jeho tatínek.

Thomas byl vždy pilným studentem, občas dostal špatnou známku, ale pokaždé toto selhání napravil. Škola ho bavila, věděl, že bez vzdělání se bude jen těžko prosazovat, a tak pilně studoval. Když se dostal na vysokou školu, celá rodina na něj byla pyšná a podporovala jej. Ve čtvrtém ročníku se s kamarády rozhodli objednat si testy DNA, které byly v tu dobu velmi populární. Z legrace se všichni otestovali, aby zjistili, zda náhodou nejsou vzdálení příbuzní. Když přišly výsledky, byl mladík naprosto šokován.

Zjistil, že je napůl Asiat a jeho otec není jeho otcem

Celý život žil v přesvědčení, že je Evropan, ale jak ukázaly testy, byl napůl Asiat, blíže tedy Ind. Je pravda, že měl o něco snědší pleť než ostatní členové jeho rodiny, ale nikdy jej nenapadlo, že jeho otec není jeho pokrevní příbuzný. Při videohovoru se svými rodiči se o tomto zjištění zmínil. Jeho táta se tomu velmi smál a řekl mu, že to není možné. Matka ale byla velmi vážná a později mu napsala SMS, ať neřeší hlouposti a plně se věnuje studiu. A již se o tom nikdy nezmiňuje.

Nyní mladík neví, kde je vlastně pravda, a tento svůj příběh sdílel na sociálních sítích. Objevilo se zde mnoho lidí, kteří jeho příspěvek okomentovali a snažili se mu poradit, co dál dělat. Mnoho z nich tvrdí, že jsou testy špatné a má je udělat znovu. Jiní jsou přesvědčeni, že musela být jeho máma otci nevěrná, což napovídá jejímu zvláštnímu chování a tomu, jakou SMS mu napsala. Někteří lidé chlapci poradili, aby zjistil, zda není adoptovaný, nebo někdo z jeho prarodičů či praprarodičů neskrývá nějaké tajemství.

Co byste mladíkovi poradili vy?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články