V mládí se zamilovala a otěhotněla, její otec byl ale proti. Po 30 letech se rozhodla sdílet svůj příběh s veřejností

V životě některých žen se stává, že jsou okolnostmi donuceny dát dítě k adopci. Ani tato dívka neměla na výběr. Po 30 letech se stal obrovský zázrak.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud jste už někdy zažili pravou lásku, jež nedopadla nejlépe, pravděpodobně na tuto osobu budete vzpomínat až do konce svého života v dobrém. Tento partner vám totiž utkvěl v srdci tím, že jste k němu cítili velké emoce. Řada lidí nemá to štěstí, že by na životní lásku někdy narazila. U nás v redakci máme mnoho nezadaných členů, kteří na svého vysněného partnera stále čekají a věří, že jej najdou. Tato žena si ale musela projít peklem, než se jí po mnoha letech vrátilo štěstí.

Novorozenci mohou být nabídnuti k adopci

Když žena zjistí, že neplánovaně otěhotněla, a otec se k dítěti nemá, bývá to pro ni velmi složité období. Mladé těhotné ženy se mnohokrát necítí na to, aby už byly matkami, a rozhodnou se tedy, že půjdou na potrat. Další možností je dítě odnosit, porodit a poté jej nechat rovnou v porodnici. Miminko bude následně nabídnuto k adopci do náhradní rodiny.

Když mu bylo 15 let, musel se vzdát své dcery, přestože s adopcí nesouhlasil. Po 35 letech se mu konečně podařilo ji najít

Některé matky se dětí vzdají až později

Existuje velké množství důvodů, proč se ženy dětí vzdávají. Některé důvody jsou pochopitelné, jiné jsou naopak těžko omluvitelné. Protože se v dnešní době myslí i na ženy, které mateřství nezvládají a chtějí se dítěte vzdát i později než při porodu, existují babyboxy, kde lze dítě zanechat a bude o něj postaráno. Podle webu BabyBox je v současné chvíli v České republice 81 těchto zařízení.

Dívka se musela vzdát dítěte z donucení

Tato dívka bydlela se svým otcem a musela dodržovat jeho příkazy. I když byl její otec velmi přísný, podařilo se jí seznámit s mladíkem a ihned se do sebe zamilovali. Oba dva věděli, že je to pro ně pravá láska, o kterou nechtějí přijít. Brzy na tento vztah ale přišel i otec dívky a rozzuřil se. Své dceři nařídil, že se s přítelem nesmí stýkat. To však jeho dcera nedodržela a potají se se svou láskou stýkala i nadále.

partneři, kteří se schází tajně iZdroj fotografie: Freepik

Otec nařídil své dceři se dítěte vzdát

Kvůli zamilovanosti a bouřlivým emocím mladá dívka později otěhotněla. Když to zjistil její otec, okamžitě ji poslal k příbuzné na venkov, aby zde dítě donosila a poté se jej vzdala. Protože se partner dívky najednou ocitl sám, rozhodl se jít na vojnu. Z vojenské služby psal své milované dopisy, ale otec je vyhazoval. Když bylo po porodu, musela se mladá maminka vzdát svého dítěte. Poté se vrátila zpět k otci, ale stále přemýšlela nad svým dítětem a nad tím, až konečně bude moci otce opustit.

Změna života dívce pomohla

Podle webu ŠanceDětem vznikají mezi náhradními rodiči a jejich adoptivním dítětem stejné vztahy jako u biologických rodičů. Podobné myšlenky dívku trochu uklidňovaly. Po nějaké době se jí podařilo vystudovat a našla si práci daleko od domova. Po mnoho let nenašla žádnou lásku a stále vzpomínala na svého prvního přítele. Téměř po 30 letech jí jednoho dne zazvonil telefon a v něm se ozval mužský hlas. Byl to její syn, kterému se podařilo najít svou biologickou matku, a chtěl se s ní sejít.

Seniorka, které se ozval biologický syn iZdroj fotografie: Freepik

Dojemné setkání změnilo ženě život

Shledání matky s biologickým synem mělo proběhnout na nádraží, kam žena dorazila o 2 hodiny dříve. Jakmile uviděla svého syna, rozplakala se a objali se. Její syn už měl velkou rodinu a žena byla rázem babičkou. Biologický syn této ženy ale přivítal na nádraží i staršího muže. Jednalo se o jeho biologického otce. Díky tomuto shledání se žena znovu setkala se svou první láskou a o pár měsíců později měli svatbu. I o dalším dojemném shledání po mnoha letech jsme psali na DámskémDeníku, tehdy žena po 2 letech našla svého ztraceného psa.

Co byste vzkázali otci, který se ke své dceři zachoval tímto způsobem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články