Dospělá „12letá“ matka je znechucená z lidí. Místo toho, aby jí těhotenství přáli, se do ní v jednom kuse naváží

Mladá těhotná žena je znechucená z lidí, kteří jí stále kritizují a pomlouvají. Vypadá totiž velmi mladě, proto si ostatní myslí, že je jí teprve dvanáct let.

Břicho těhotné ženy i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Většina žen si přeje vypadat krásně a přitažlivě. Proto nakupují spoustu kosmetických přípravků, které by jim k tomu měly dopomoci. S přibývajícím věkem však pleť stárne, přibývá vrásek, z čehož může být hodně dam frustrovaných a smutných. Některé ženy však mají opačný problém, ač si to málokdo uvědomuje. A právě do této skupiny patří i mladá žena, která však na svůj věk rozhodně nevypadá.

Lidé si mysleli, že je jí pouze 12 let

Ashley Paxtron je čtyřiadvacetiletá maminka malého dítěte, která vždy měla problém se svým velmi mladistvým vzhledem. Velký vliv na to měla její drobná postava a roztomilý obličej. Když ve svých třiadvaceti letech otěhotněla, byla středem pozornosti a spousty nemístných poznámek. Často slýchávala, že je ještě nezletilá a už čeká dítě. Proto je velmi nezodpovědná. Mnoho lidí ji soudilo, přestože ji vůbec osobně neznali.

Když už bylo její těhotenské bříško viditelné, nikdo kolem nechápal, jak může být tato teprve dvanáctiletá dívka těhotná. Ano, přesně tolik let jí podle webu TheSun lidé tipovali. A právě z toho důvodu se tato mladá nastávající maminka rozhodla natočit krátké video, které nazvala: „Když je ti 23 let a jsi těhotná, ale vypadáš na 12.“ To se stalo během chvíle virálním a nyní má již více než 1,5 milionů shlédnutí a téměř 700 komentářů.

Až zestárne, stále bude vypadat mladě

„Jste si jistá, že je vám 23? Mám pocit, že potřebuji vidět nějaký průkaz,“ komentoval jeden z internetových uživatelů. „Není možné, že ti není 12,“ přidal se do diskuze další. V dalším videu se Ashley svěřila s tím, že má její dětský vzhled i své výhody. Když totiž zestárne, stále bude vypadat mladě. Poté také prozradila, že se jí již narodilo miminko, přesněji nádherný chlapeček, který dostal jméno Elijah Jace.

@ashley.paxton I’m going to get way too many looks when my belly gets bigger 😅🤣 #pregnant ♬ original sound – corrine k

Ashley má velkou výhodu v tom, že se nemusí nijak snažit, aby vypadala mladší. Naopak je to pro ni spíše přítěž. Často se však setkáváme s případy, kdy si ženy již v dost pokročilém věku hrají na puberťačky. A právě o jedné takovéto dámě jsme již dříve psali. Přestože o sebe spousta žen pečuje, je pravda, že na rodičovské dovolené jim na to již mnoho času nezbývá. Některé jsou rády, že si zvládnou nanést noční krém na obličej, než usnou.

Co si o tom myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články