Než si Tatiana Dyková začala s Vojtou, prošla si peklem: Kvůli bývalému partnerovi se musela léčit

Přestože po boku současného manžela vypadá oblíbená herečka spokojeně a vyrovnaně, v minulosti to tak pokaždé nebylo. Prošla si i vztahem, v němž lítaly facky.

Herečka tatiana Vilhelmová Dyková v bílé halence i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka Tatiana Dyková, která nedávno oslavila 45. narozeniny, působí jako sebevědomá a emancipovaná žena. Jenže zdání může klamat. Několik let sice už žije ve spokojeném svazku se zpěvákem a hercem Vojtěchem Dykem (37), ale prošla si i vztahem s násilníkem. Fyzické i psychické týrání se na držitelce prestižní ceny Český lev podepsalo. Myslela si, že částečně je chyba v ní. Po rozchodu musela vyhledat pomoc u odborníků.

Stará si nabrnkla kolouška

Talentovaná herečka zazářila v řadě filmových rolí. Například ve snímcích Indiánské léto, Návrat idiota, Šeptej, Domácí péče, Teorie tygra nebo Tátova volha. Za roli v hořké komedii Štěstí získala i Českého lva pro nejlepší herečku v hlavní roli. Své umění předvedla i na prknech Národního divadla či v Městských divadlech pražských. V populární show StarDance si vytančila druhé místo a v pořadu Tvoje tvář má známý hlas došla až na vrchol.

Zdá se, že v soukromém životě našla štěstí po boku druhého manžela, charismatického kolegy Dyka, kterého si vzala v roce 2019. Musela čelit nepříjemným narážkám, protože je o více než sedm let starší. „Pořád jsem jen slyšela o svém věku. Bylo mi třicet a dokola jsem slyšela, že jsem stará! No prostě stará si nabrnkla kolouška. Opravdu jsem začala přemýšlet nad tím, že jsem asi stará a že je ode mne absolutní drzost chodit s mladším mužem,“ cituje Dykovou Extra.

Myslela si, že je to facka z lásky

Před současným manželem ale vystřídala několik partnerů. Jedním z nich byl i herec Pavel Liška, se kterým se potkali při natáčení snímku Návrat idiota a vydrželi spolu rok. Jejím prvním manželem byl produkční Pavel Čechák, s nímž má dva syny. Nakonec se ale rozvedli. „Já, společenský člověk, který nikdy netoužil sám cestovat nebo někde třeba jen sám strávit víkend, jsem najednou měla obrovskou touhu být sama s dětmi, prostě být svobodná matka,“ vysvětlila herečka serveru.

Tatiana Vilhelmová Dyková a Vojtěch Dyk iZdroj fotografie: Nextfoto

Prošla si i vztahem, který na její duši zanechal pořádné šrámy. Jeden z bývalých partnerů ji týral. Trvalo dlouho, než se tomu odhodlala čelit. „Prostě jsem si myslela, že je to ta správná láska. A víte, jak se říká o těch bitých a týraných ženách: Jak to mohla nechat dojít tak daleko, proč hned nevzala roha? Jenže ono je to strašně těžký… i já jsem si samozřejmě myslela, že je to rána z lásky, že je tak zoufalej nebo jsem ho tak moc vytočila, chudáka malýho, až mi ji musel vyšít. Takhle si to holky omlouvají a já taky,“ svěřila se před časem Instory.

Nakonec našla sílu z pekla utéct

Nakonec ale našla sílu z toxického vztahu odejít. Vypořádat se s peklem, jímž si prošla, ale nebylo vůbec snadné. Herečka musela vyhledat pomoc u odborníků. Zvažovala lékovou terapii, rozhodla se ale pro alternativní metody. Chodila jsem k terapeutům, prošla jsem i alternativními metodami, byla jsem týden ve tmě, vyzkoušela jsem Wim Hofovu metodu, zkrátka dělala jsem všechno pro to, abych se potkala sama se sebou. Povedlo se a myslím, že mě to obrovsky zocelilo,“ uzavřela Dyková.

Co říkáte na děsivý vztah, kterým si herečka prošla?

Zdroj: Extra, Instory
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články