Na pódium přišli tanečníci v krojích, s fujarou a valaškami. Pak se začali svlékat

Při některých číslech v talentových soutěžích může být pořádně horko nejen vystupujícím, ale také porotě a publiku. Obzvlášť, když na pódium zamíří urostlí borci.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Talentové soutěže jsou po celém světě velmi populární. Není rozhodující, kolik je vystupujícím let, jaké mají vzdělání, čím se živí nebo zda budou zpívat, tančit či kouzlit. Jediným kritériem je, zda mají talent a svým číslem zaujmou diváky a porotu. Často z těchto soutěží vzejde i budoucí hvězda. Když je vystoupení opravdu skvělé, stačí jen pár vteřin, aby to rozpoznal i laik.

Folklorní vystoupení se zvrtlo

K tomu, aby soutěžící postoupili a směřovali blíž k vytouženému finále, je vedle štěstí zapotřebí, aby prokázali talent a kreativitu. A současně musí mít i pořádnou dávku odvahy. Ta nechyběla skupince slovenských tanečníků, kteří si říkají The Gentlemen Slovakia. Když čtveřice nastoupila v krojích na pódium, bylo na první pohled jasné, že půjde o folklorní vystoupení.

Jenže to byl omyl. Na pódiu se začalo dít něco neobvyklého. „To nebude folklor,“ prorokoval před jejich vystoupením porotce Jakub Prachař. A nemýlil se. Přestože v úvodu jeden z mladíků vyloudil libozvučné tóny na fujaru, ke které se přidala tradiční cimbálová muzika, a chrabří junáci v krojích začali tančit s valaškami v rukou odzemek, nakonec se všechno vyvíjelo jinak.

Tančící čtveřice odhodila svršky

Mladíci dokázali překvapit celý sál, ve kterém během jejich vystoupení začalo být pěkně horko. Úvodní část ve znamení lidové muziky a tance se změnila v sexy tanec na moderní doprovod. Čtveřice slovenských tanečníků odhodila vestičky a ukázala celému sálu skvěle vyrýsovaná a potetovaná těla. To nenechalo chladné přítomné dámy, včetně porotkyně Diany Mórové, která na čtveřici koukala s otevřenými ústy.

iZdroj fotografie: Nextfoto

Na samém závěru vystoupení mladíci dokončili striptýz, odhodili kalhoty a zůstali jen ve slipech. „Na Slovensku všichni pořád mluví o folkloru, chválí ho a říkají, že to je jejich poklad, který by se měl zanést do UNESCO, a já jsem pořád nevěděl proč. Teď jsem tomu už porozuměl,“ vtipkoval Jakub Prachař. Od všech porotců dostali urostlí tanečníci ano a postoupili do dalšího kola soutěže.

Souboje talentovaných soutěžících v úspěšné show Česko Slovensko má talent můžete sledovat v sobotu od 20:15 hodin na Primě.

Co říkáte na vystoupení slovenských tanečníků?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů