Přišla v propracovaném kostýmu páva. Kdo ale čekal ladný tanec, měl smůlu

Mladá žena v kostýmu páva předvedla v talentové soutěži své umění. Bohužel vše nešlo podle plánu a na pódiu ukázala i to, co nechtěla.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Ve známé televizní show Česko Slovensko má talent se již předvedlo obrovské množství umělců. Dosud totiž bylo odvysíláno již 10 řad této soutěže o velkou sumu peněz. Na prstech jedné ruky byste nedokázali spočítat, s jakými typy vystoupení se lidé na pódiu předvedli. Osmé řady show se zúčastnila mladá umělkyně, která se divákům vryla do paměti nejen svým tancem, ale především kostýmem, jejž měla na sobě. Přišla totiž oblečená jako páv, nakonec ji ale tento šat trošku zradil.

Vzrušující a odvážné vystoupení

Jak na sebe tato žena vystupující pod uměleckým jménem Maya Full Power prozradila, v jejích představeních jde hlavně o umění svádění. To také poté na jevišti ukázala. Když se krátce moderátorům představila, suverénně vešla na pódium v naprosto úžasném pavím kostýmu. Porotci byli zprvu zaskočení, ale s napětím sledovali, co se bude dít. Maya tancovala jako o život, kroutila se v bocích a její pohyby napodobovaly páva. To také jedna ze sledujících svým komentářem potvrdila.

iZdroj fotografie: Pxhere

Když při tanci vykopla nohu a hned poté se stydlivě chytila za rozkrok, porota se zatvářila velice zvláštně. Působilo to totiž poněkud nevhodně. Chvíli nato stiskl Jaro Slávik červené tlačítko „X“. Jakmile začala tanečnice odhalovat své tělo a postupně se zbavovat oblečení, komentoval to Jakub Prachař slovy: „Tohle já si nenechám ujít.“ Když umělkyně zakončila své vystoupení, strhla ze sebe vrchní část kostýmu. Neplánovaně s tím ale sundala i nálepku ze své levé bradavky, takže odhalila celé prso. V tu chvíli byla porota v opravdovém šoku. Jen Jakub Prachař zvolal: „Skvělý!

Odkryté prso ji nevyvedlo z míry

Když si při úkloně Maya všimla, že jí chybí pokrývka poprsí, mírně se zastyděla, ale hned jí byla přinesena jiná pokrývka, kterou svůj dekolt zakryla. „Musím povedat, ten kostým je famozný, ale čo sa týka vystúpenia, pre mňa je to také slabé,“ začala s hodnocením Diana Mórová. Jakub dále vtipkoval o pávech a Jaro Slávik jí s potutelným úsměvem pochválil kostým. Nakonec dostala Maya Full Power celkem 3krát ANO, a postoupila tedy do dalšího kola.

iZdroj fotografie: Pxhere

Při své radosti tanečnice ještě zdvihla ruce a naposledy odhalila své nahé ňadro. Jakmile odešla z pódia, moderátoři David Gránský a Lujza Garajová Schrameková se s ní vyfotografovali, protože mít foto s tak nádherným pávem by chtěl jistě každý. Se zakrytým poprsím poté Maya opustila zákulisí a šťastná z postupu mohla jít domů.

Maya Full Power si zakládá na „wow efektu“

Petra Škodová alias Maya Full Power ale není známá pouze z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Je to totiž profesionální tanečnice, modelka, choreografka, kostýmní výtvarnice a multikvalifikovaná performerka z České republiky. Zaměřuje se na spojení břišního tance a burlesky s cirkusovými a ohnivými představeními. Snaží se tak posílit „wow efekt“, kterým chce na diváky zapůsobit.

Ladnost, vášeň a emoce v každém jejím pohybu zanechávají publikum v úžasu. Tím, že ve svých burleskních představeních kombinuje i prvky komedie, vyvolává u fanoušků velký smích, a získává si tak jejich srdce. Má jedinečný styl, který se jen tak nevidí. Tanec studovala mnoho let u různých učitelů. Sami se můžete na její vystoupení v talentové show podívat.

Jak se vám toto vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články