Přišla na pódium a nervozitou se celá klepala. Takové reakce diváků ani poroty ale nečekala

Do talentové soutěže přišla mladá dívka, která chtěla všem ukázat, jaký v sobě skrývá talent. A opravdu se jí to podařilo.

mlada-zena-zpev-svetla i Zdroj fotografie: iStock
                   

Tato mladá dívka má za sebou již velké množství úspěchů. Ale jeden z nich si určitě bude pamatovat po zbytek svého života. Tato událost totiž rozhodne o tom, jak bude pokračovat její kariéra. Podívejte se, za co si dívka jménem Sarah James zasloužila zlaté tlačítko v soutěži America’s Got Talent.

Je opravdu talentovaná

Sara Egwu-James je polská popová zpěvačka a skladatelka. Narodila se 10. června 2008 ve Słubicích. V roce 2021 vyhrála talentovou soutěž The Voice Kids a také reprezentovala Polsko v 19. ročníku Eurovision Song Contest for Children. Její matka je Polka a její otec je Nigerijec. Právě po něm zdědila svůj hudební talent.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V červnu roku 2022 se Sara objevila v America’s Got Talent. Před třemi dny oslavila svoje narozeniny. Měla také možnost poprvé navštívit Spojené státy americké. Zvolila si píseň od zpěvačky Billie Eilish a potěšila porotce i publikum svým úžasným hlasem. Výsledkem byly bouřlivé ovace a Simon Cowell se rozhodl, že si Sara zaslouží zlaté tlačítko.

Od začátku z ní měl dobrý pocit

Sara James přijela speciálně z Polska na konkurz do America’s Got Talent. Když se jí zeptali, z jakého důvodu se chce soutěže zúčastnit, odpověděla, že se roky dívala na všechny díly a že je na čase zjistit, jestli se v Americe sny skutečně plní. Než Sara začala show, Simon prozradil, že z ní měl od začátku velmi dobrý pocit. A jak se nakonec ukázalo, měl pravdu. Po skončení jejího vystoupení nebyl člověk, který by nestál a netleskal.

Jak se vám líbí její vystoupení?

Zdroj: America’sGotTalent

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články