Dětská kapela předvedla nečekané vystoupení. Prachař by se kvůli nim rozvedl

V talentových soutěžích záleží nejen na talentu, ale i na osobnosti. Někdy nemusíte předvést stoprocentní výkon, abyste postoupili do dalšího kola, stačí zaujmout porotu.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Talentové soutěže již za celou dobu vysílání nabídly divákům nespočet vystoupení. Některá byla lepší, jiná horší, další se zapsala do historie soutěže jako vynikající nebo velmi tragická. Ať už se na scéně objeví zpěváci, muzikanti, akrobaté, tanečníci, nebo kouzelníci, jedno je jasné – jakmile na pódium dorazí děti, vždy je o zábavu postaráno, ať už se vystoupení povede, či ne. Důkazem toho je kapela Juniori, jejíž nejmladší člen porotu nejvíce pobavil.

I po letech porotu čekají velká překvapení

Přestože se složení poroty už od začátku soutěže příliš nezměnilo, každý rok je překvapena tím, co mohou někteří lidé s sebou přinést za talent. Nebo si alespoň myslí, že mají talent. Jakub Prachař se dokonce v prvních řadách ujal moderování, nyní ale pravidelně usedá za porotcovský stolek. Již mnohokrát byl svědkem, jak někteří soutěžící odešli s úsměvem nebo pláčem. Tentokrát se však rozhodně bavil.

Zpěvák a manažer v jedné osobě

Slovenská skupina Juniori sestává ze 4 členů, 3 chlapců a 1 dívky. Když se objeví na pódiu, aby se představila, porota ihned dá slovo nejmladšímu členovi kapely. Pasuje ho do role manažera skupiny a ptá se, jak by s výhrou naložil, respektive jak by ji jako manažer rozdělil. Načež se Jakubu Prachařovi dostane odpovědi, že by si výhru zřejmě celou ponechal. To porotu rozesměje, až chlapce odmění potleskem.

Porota byla nadšená

I když vystoupení kapely Juniori zřejmě nebude patřit k těm nejlepším, vysloužila si svým projevem 4x ANO a postoupila do dalšího kola. Jakubovi se představení dokonce tak líbilo, že prohlásil: „Já přemýšlím, že bych se kvůli tomu rozvedl, abych se mohl znovu ženit, protože tohle je geniální na svatbu.“

Zpěv mladého zpěváka sice porotu nijak neoslnil, ale když přišla na řadu část, v níž projevil svůj hlavní talent, a tím byl beatbox, všem spadla brada. Je jisté, že kapela Juniori se rozhodně neztratí, a i když soutěž nevyhrála, rozhodně se zapsala do paměti porotců, moderátorů, publika i diváků u televizních obrazovek.

Podívejte se na její vystoupení na níže uvedeném videu:

Jak se vám vystoupení dětské kapely líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články