Za vlastní písničku dostala od Slávika zlatý bzučák. Lidé na ní ale nenechali nit suchou: Prý neumí zpívat a vše bylo předem domluvené

Bezprostřednost studentky, která zazpívala vlastní písničku, porotce talentové soutěže odzbrojila. Ale zatímco v sále si vysloužila potlesk ve stoje, na internetu to schytala.

i Zdroj fotografie: FTV Prima
                   

V oblíbených talentových show někdy dojde k velkým překvapením. Na první pohled nenápadný a možná i trochu podceňovaný soutěžící může nakonec všem pořádně vytřít zrak. Přesně to se stalo i v soutěži Česko Slovensko má talent, když se na podiu objevila třiadvacetiletá studentka Adéla Řezáčová, která pochází z malé vesnice Plužná u Mladé Boleslavi. Zjevně nervózní dívka ustála se ctí zvídavé dotazy poroty a prozradila, že bude zpívat vlastní písničku Značka spěchá.

Sama si napsala text a připravila hudbu

Na žádné lekce sólového zpěvu prý nikdy nechodila. Zpívá si s kamarádkou pro radost. Pro vystoupení v talentové show zvolila písničku, kterou sama napsala, a dokonce si připravila i hudební doprovod. „Je o nezadané dívce, která hledá chlapa skrze inzerát,“ vysvětlila Adéla FTV Prima s tím, že si texty píše sama už dlouho a kompenzuje si jimi události, které se jí stanou. Spíše skládá smutné kousky. „Věnuji se těžším tématům, jako je domácí násilí, sebevražednost nebo psychické problémy,“ prozradila.

Porotcům studentka řekla, že nejde o její osobní zkušenost, ale doufá, že když o tak složitých tématech bude zpívat, může to pomoci lidem, kteří tím procházejí, uvědomit si, že na to nejsou sami. Po úvodním rozhovoru sympatická zpěvačka konečně spustila. Hned od prvních tónů bylo zřejmé, že jí talent rozhodně nechybí. Porotci se usmívali od ucha k uchu a nemohli z křehké blondýnky spustit oči. Když Adéla dozpívala, celý sál jí tleskal ve stoje.

Kat poroty stiskl zlatý bzučák

Porota nešetřila pochvalami. „Něco vám řeknu. Vyzařuje z vás něco krásného. Sama jste si vytvořila hudební podklad, sama takový text. Tuhle písničku by vám mohla závidět kdejaká zpěvačka, která vyprodává fotbalové stadiony. Je to radost někoho takového poslouchat,“ zareagoval host v porotě, kterým byl tentokrát hudebník Vojta Dyk. „Bylo to krásné, já nemám slov,“ podotkla Diana Mórová. „To je to, co já očekávám od vítěze této show, ale svoje ano ti nemůžu dát,“ zdramatizoval průběh hodnocení dívky obávaný porotce Jaro Slávik.

Jaro Slávik iZdroj fotografie: Nextfoto

Pak se ale slovenský producent naklonil ke zlatému bzučáku a stiskl ho, podobně jako Dyk v případě ženy z publika, o které jsme psali v DámskémDeníku. „Já tě totiž posílám do finále. Jsi můj vítěz,“ dodal Slávik. Překvapenou studentku to dojalo a rozplakala se. Posledních pár minut jsem nedýchala. Je to šílené, nemůžu tomu uvěřit. Nikdy v životě se mi nic takového nestalo a na jevišti jsem snad podruhé. Takový výsledek jsem nečekala. Bála jsem se, že dostanu samé ne, nebo červené bzučáky. A nakonec jsem dostala zlatý. Neuvěřitelné,“ řekla Adéla televizi Joj.

Diskutující spekulují, že to bylo domluvené

Vystoupení skromné blondýnky, která také umí hrát na piano, ukulele a akordeon, ale už tak moc nenadchlo uživatele sociálních sítí. Na tiktokovém profilu televize Joj si vzali na paškál zejména fakt, že Adéla podle nich zpívala falešně, a přitom dostala od poroty zlatý bzučák. Myslím, že Jaro hluchne,“ reagoval jeden z diskutujících. „Přijde mi to normálně domluvený, nebo nějaká známá Jara,“ připojil se jiný. „Tohle nebylo ani na postup,“ dodal další. „Fraška,“ lakonicky podotkl jiný diskutér.

@tvjoj_official ZLATÝ BUZZER sa tentokrát rozhodol dať Jaro! 🤩 A to talentovanej mladej speváčke menom Adéla. #čsmt ♬ original sound – Televízia JOJ

Co říkáte na vystoupení mladé zpěvačky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články