Dívenka doma omylem rozbila starožitnou vázu: Odhalila tak tajemství jejího otce, které před rodinou skrýval 13 let

Váza, kterou měla celá rodina běžně na očích, skrývala dlouholeté tajemství manžela. Stačila jedna ranní rozcvička jeho dcery, aby se celá záhada provalila.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mezi páry se o tom moc nemluví, ale je to poměrně běžné. Navzájem před sebou často schovávají peníze, které by se mohly hodit, kdyby nastaly horší časy. Ne vždy jsou však úkryty pro tyto tajné peníze voleny chytře. O tom, zda byla skrýš, kam ukrýval otec rezervu, chytrá, by se dalo polemizovat. Peníze v ní, které tam postupem času ukrýval, byly totiž úspěšně skryty po celých 13 let. Stačila však jedna malá nehoda a tajemství se provalilo.

Vše se odehrálo během chvilky

Pro tuto čínskou rodinu to byla ráno jako každé jiné. Malá dcerka už byla po snídani a rozhodla se jít do obývacího pokoje protáhnout, jak to dělala pokaždé. Její matka se v ložnici zrovna probírala, když v tom uslyšela ránu. Ta ji okamžitě probudila a ona vyběhla za zvukem. Pohled, který se jí naskytl, byl opravdu nezapomenutelný. U rozbité vázy stála její dcerka s nevěřícím pohledem na objev, který se skrýval uvnitř.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Byl to hotový poklad, jelikož váza byla naplněna penězi. Matka okamžitě napsala manželovi zprávu, aby se co nejrychleji vrátil domů. Strávila poté několik hodin tím, že peníze počítala. Ve váze se skrývalo něco okolo 5 tisíc jüanů, což je asi 18 tisíc českých korun. Když vešel manžel do dveří a viděl, že váze je rozbitá, připravil se na pořádnou hádku. Jeho žena však skutečnost, že ukládal bokem peníze, považovala za správnou.

Žena se nad jeho tajemstvím zasmála

Přiznala mu také, že ji upřímně pobavilo, že za tak dlouhou dobu našetřil tak malou částku. Jeho partnerka byla totiž velmi chytrá a hned si dala dvě a dvě dohromady. Došlo jí, že její manžel šetří peníze pravděpodobně už od roku 2006, kdy si koupili dům a on začal podnikat. Její domněnky pak už s úlevou pouze potvrdil a byl velmi vděčný, že ho jeho milovaná manželka chápe. Otec teď dál ukládá po malých částkách peníze bokem, ale teď už o jeho počínání ví celá rodina.

Co si o otcově počínání s penězi myslíte vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení