Tajně nahrála instalatéra. Díky tomu zjistila, že jí prošmejdil celý byt, jako by něco hledal

Smutný případ neprofesionálního chování v řemeslnické branži zveřejnila australská zpravodajská relace. Instalatér bezostyšně prošmejdil celý byt majitelky.

instalatér opravuje záchod v koupelně i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Situace, která je běžná pro každého člověka, který si k sobě domů pozve řemeslníka a nemůže být přítomen po celou dobu výkonu jeho činnosti. Opustí byt a zanechá pracovníka samotného, s důvěrou, že mu nespáchá na majetku žádnou škodu a bude se v jeho bytě pohybovat diskrétně. Bohužel přesného opaku se dočkala žena v Brisbane v Austrálii, která si domů pozvala instalatéra na nutné opravy v koupelně. Muž se však bez skrupulí pohyboval po celém domě a rozhodně si nebral servítky.

Místo řemeslníka přišel šmírák

Australanka, která svůj příběh zveřejnila anonymně, si pozvala do svého bytu v Brisbane instalatéra. Požadovala po něm opravu WC a sprchy v koupelně. Muž si však svoji profesi zřejmě spletl, protože se ženě rozhodl prošmejdit celý byt. Jeho šmíráctví však zaznamenaly kamery, která má žena nainstalované v bytě. Celý případ nyní řeší policie.

Usvědčila ho kamera

Žena se rozhodla instalatérovo neprofesionální chování zveřejnit pro australskou zpravodajskou relaci Nine News. Instalatér se bohužel rozhodně jen na svoji práci nesoustředil. Jak zachycují kamerové záběry, nejdřív se přesunul do ložnice, kde pootvíral zásuvky a zvědavě do nich nakukoval. Poté se přesunul do kuchyně, kde sebral dřevěný váleček a prý ho použil na opravu WC, protože věc se majitelce vrátila znečištěná. Nelze se ubránit dojmu, že řemeslník evidentně něco hledal, zřejmě se však spokojil právě s válečkem.

instalatér pracovník iZdroj fotografie: Pixabay

Instalatéra vyslýchala policie

Majitelka je z celého incidentu velmi znechucená a těžko skrývá své zklamání z narušení důvěry, kterou v řemeslníka vložila: „Jen nevím, co udělal, co jsem ještě neviděla. Jsem z toho opravdu nervózní. Kolika dalším lidem tohle udělal?“ Dodala také, že se jí ze zásuvky nočního stolku ztratily náušnice. Celý případ včetně kamarových záznamů proto předala na policejní oddělení v Queenslandu. Následně na to byl padesátiletý řemeslník předvolán k policejnímu výslechu, kde musel své nevhodné chování vysvětlovat.

Jak hodnotíte neprofesionální chování řemeslníka?

Zdroj: Nzherald
Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články