„Poprvé jsem zažila vášnivou noc, ale asi jsem to neměla dělat. Když přítel uviděl mé tajemství, vysmál se mi,“ píše Kamila (63)

Paní Kamila neměla na muže nikdy štěstí, a tak když konečně zažila první milování, myslela si, že je její partner ten pravý. On se jí ale vysmál.

Smutná starší žena má problémy i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Některým ženám trvá mnoho let, než potkají toho pravého. Jsou však i takové, které zůstanou osamělé navždy. Mezi takové se řadila i paní Kamila, která ale nakonec vyzkoušela, jaké to je, zažít noc plnou vášní, ovšem jak to celé nakonec dopadlo, bohužel nečekala. Se svým trapným zážitkem se svěřila v dopise, který zaslala do naší redakce. Nikomu jinému to totiž říct nechce, stydí se.

Na kluky nikdy neměla štěstí

Třiašedesátiletá Kamila U. byla již od mládí obyčejná holka. Odmalička jí rodina vtloukala do hlavy, že make-up a vyzývavé oblečení jsou jen pro lehké děvy, které jsou přelétavé a muži je mají jen na jedno. A tak se nikdy nelíčila, nosila volné kalhoty a trička, žádné výrazné barvy. O kluky se sice zajímala, ale oni neměli zájem o ni. Tak si alespoň četla zamilované romány, které ji provázely celým životem. „Aspoň jsem se nikomu nemusela svěřovat se svým tajemstvím, a to špatně depilovatelným ochlupením,“ svěřuje se čtenářka.

Když na střední škole potkala Ondru, okamžitě si padli do oka. Zamilovala se do něj na první pohled, ale on její city bohužel neopětoval. Bral ji jen jako kamarádku, od které chtěl poradit, jak byl měl zapůsobit na jinou dívku ze třídy. „Na kluky jsem prostě neměla štěstí, a tak jsem se smířila s tím, že asi zůstanu navždy sama,“ píše v dopise zaslaném do redakce DámskéhoDeníku paní Kamila.

Alespoň jednou zažila sex

Ovšem krátce po svých 63. narozeninách potkala Martina. Dali se do řeči na firemní akci a oba poznali, že je mezi nimi silná chemie. Po několika schůzkách bylo jasné, kam jejich vztah směřuje. „Martin mě moc přitahoval, a tak jsem ho pozvala k sobě domů na večeři,“ píše dále paní Kamila. Připravila dobré jídlo, uklidila a zapálila svíčky. Na jedno v tom shonu ale zapomněla, a to oholit se. Nohy a podpaží sice depilované měla, ale bohužel si nevzpomněla na prsa. Bradavky jí totiž obrůstaly silnými a černými chlupy.

„Vše probíhalo dobře a já konečně zažila své první milování, které bylo krásné a vášnivé,“ svěřuje se v dopise dále čtenářka. Ovšem když bylo po všem, Martin se rozesmál a řekl, že musí rychle odejít. „Nechápala jsem, co se děje. A tak jsem mu druhý den psala, proč utekl,“ píše paní Kamila. On jí odepsal, že se omlouvá, ale nemůže udržovat vztah se ženou, která má chlupatá prsa. „Tím veškerý náš kontakt skončil a já jsem nyní přesvědčená, že umřu sama. Tak moc se stydím,“ končí svůj dopis čtenářka.

Paní Kamila si myslela, že konečně potkala toho pravého. Ten ji ale kvůli jejímu problému opustil. Na DámskémDeníku jsme psali i o příběhu paní Moniky, které se její spřízněná duše svěřila s tajemstvím, jež pro ni bylo nepřijatelné.

Jak byste reagovali na takové tajemství?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články