Všichni kromě nevěsty měli na svatbě zavázané oči. Důvod vás zaskočí

Nevěsta si přála, aby měli všichni svatebčané při jejím příchodu do obřadní síně zavázané oči. Chtěla totiž, aby se všichni cítili jako ona.

Snoubenci si vyměňují svatební prstýnky i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Plánování svatby může být často velmi náročné, ovšem výsledek poté stojí za to. Je třeba promyslet vše do nejmenších detailů, aby byli ve finále všichni spokojení. Především pro nastávající nevěsty je den svatby důležitým okamžikem, který si chtějí navždy uchovat v paměti. Mladá žena však svůj vlastní svatební den velmi ozvláštnila a všem hostům umožnila, aby se na chvíli ocitli v její kůži.

V sedmnácti letech přišla o zrak

Sedmadvacetiletá Lucy Edwards žila do svých sedmnácti let obyčejným životem. Ovšem poté se jí obrátil život vzhůru nohama, protože přišla bez varování a v okamžiku o zrak. Důvodem bylo vzácné genetické onemocnění. Její svět zčernal, ale ona rozhodně neztratila vůli žít a rozhodla se změnit svůj život, o čemž se zmiňuje na svém webu LucyEdwards.

V současnosti se živí jako novinářka a stala se z ní velmi populární a úspěšná influencerka. Její profil na sociální síti TikTok sledují již téměř dva miliony lidí. Na svém kanále se otevřeně svěřuje se svými pocity a ostatním přibližuje, jaké je to být slepá. Pravidelně zveřejňuje videa ze svého života, popisuje, s čím vším musí jako nevidomá bojovat. Její handicap jí však rozhodně nijak nebrání v tom, aby si plnila své sny. Stejně jako slepá zpěvačka, která se zúčastnila soutěže Česko Slovensko má talent, a o jejímž příběhu jsme vás již informovali.

Svatebčané měli zakryté oči, aby se cítili jako nevěsta

Nedávno Lucy na svém tiktokovém účtu zveřejnila video, které dojalo mnoho sledujících. Bylo pořízeno přímo na její svatbě, co se uskutečnila v srpnu letošního roku v Londýně. Na tom by nebylo nic neobvyklého, ovšem na této nahrávce mají všichni svatebčané včetně ženicha v okamžiku, kdy nevěsta vchází do obřadní sítě, škrabošky na očích. Nikdo tedy její velkolepý příchod v nádherných šatech neviděl. Byl to Lucyin nápad. Chtěla totiž, aby se přítomní cítili jako ona.

@lucyedwards So this is the moment that I blindfolded all my guests, and I walked down the aisle on my #wedding day… Myself and Ollie thought it would be a really good idea to blindfold him as well, as when I got to the end, and my dad passed my hand to Ollie he was able to feel my wedding dress in the exact way that I felt it when I first had it on. This was such an important experience for us both even though Ollie isn’t blind, but we thought it was really important for him and all of my guests to experience what it’s like for me in the most important moment of our life so far. As you can see me, Ollie and my dad are really struggling to hold it together. It was such an emotional moment and one that I will remember for the rest of my life. I am so lucky that I have a husband that accepts me for exactly who I am my disability and everything. The whole me. I walked down the aisle to arrival of the birds by @The Cinematic Orchestra, as this is the song at the end of one of my favourite films, the Theory of Everything. Stephen Hawking has been a massive role model in my life and I always cry at the end of that movie at his final monologue. I really believe in the philosophy that we are all just small beings and atoms on this massive planet and Stephen taught me that you can love and hate your disability equally, and that’s a truly beautiful thing. It’s a sense of self that I’ve had to work on and I felt truly independent when walking down the aisle with my dad to this song. This is quite an emotional and raw moment to share with you guys, but I thought it was so important as it’s not a typical way that a bride walks down the aisle but it was my way. Just remember you are so special and you don’t have to follow traditions if you don’t want to. Our wedding day is about you and the person that you love and every moment needs to feel right for you. Thank you to the amazing harpist @Amie True Music ♬ Arrival of the Birds (From „The Crimson Wing Mystery of the Flamingos“) – The City of Prague Philharmonic Orchestra

Byl to pro ni úžasný a vzrušující zážitek. Jak sama uvedla, je šťastná, že má milujícího manžela, kterému její zrakové postižení nevadí. Video se rychle rozšířilo do celého světa a nyní má již přes šest a půl milionu zhlédnutí a více než tisíc komentářů. A ani se tomu nedivím, protože nevěsta měla opravdu velmi zajímavé přání, které udělalo jejich svatbu neobvyklou. Celý okamžik musel být velmi emotivní nejen pro ni, ale i pro ženicha, který byl ochotný ochudit se o pohled na příchod své krásné nastávající manželky. Za to je oba obdivuji.

Co říkáte na přání nevěsty?

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články