Uprostřed obřadu se jeden z mužů zvedl a prohlásil 4 slova, která novomanžele dostala do kolen

Když se během svatebního obřadu zvedl jeden z hostů, nikdo nechápal, co se děje. Jakmile se ale k němu přidali další, nechápající byli v šoku.

Velká svatba i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Svatby jsou ve většině případů oslavou lásky a důvěry. Ženich a nevěsta si v tento den slibují věrnost a společné soužití až do konce života. Mnoho párů volí skromnou a malou svatbu, ale poslední dobou jsou stále populárnější velké a honosné svatby. Snoubenci totiž chtějí mít ve svůj velký den po svém boku nejen nejbližší rodinu a přátele. Překvapení, které zažili novomanželé, ovšem rozhodně nečekali.

Hosté si připravili velké překvapení

Když se Shannon a Rick zasnoubili, oba věděli, že chtějí velkou svatbu. Začali svůj velký den plánovat a sestavovat seznam hostů. Nakonec se dopočítali 130 osob, jak potvrzuje také web LoveThisPic. Když konečně nastal jejich svatební den, oba snoubenci byli nervózní. Především nevěsta si přála, aby vše vyšlo podle plánu. To se jí také plnilo, ovšem až do chvíle, kdy přistoupila k oltáři.

V tu chvíli se totiž postavil jeden z přítomných hostů sedící v lavici kostela, v němž se obřad odehrával. Nikdo nechápal, co se děje, ovšem zanedlouho měli všichni jasno. Stojící mladík zapěl čtyři nádherná slova:Going to the Chapel,“ což je úvodní text známé dojemné písně. To ale nebylo vše. Postupně se k němu začali přidávat další hosté, čímž vytvořili pěvecký sbor. Všichni přítomní jim začali tleskat, čímž projevili svou podporu a velký obdiv.

Úžasný nápad dojal nejen snoubence

Společnou písní tak překvapili snoubence, a oslavili tak jejich spojení. Video z této nádherné a dojemné chvíle bylo zveřejněno na YouTube, kde má již tisíce zhlédnutí. Lidé v komentářích kladně hodnotí nápad hostů, kteří z již tak nádherné chvíle udělali úžasný zážitek, na nějž snoubenci a všichni přítomní nikdy nezapomenou. Málokdo se ubránil slzám dojetí.

Shannon s Rickem tak díky nápaditosti svých přátel a příbuzných budou na svůj velký den vzpomínat s nadšením a slzami v očích. Bohužel ne každý pár má takové štěstí. Někteří jsou ze své svatby zklamaní, a to především kvůli chování rodinných příslušníků a dalších svatebčanů. Tak tomu bylo i v případě snoubenců, kterým reakce svatebních hostů zničila jejich den D, jak jsme již jejich příběh na DámskémDeníku líčili.

Co říkáte na tento nápad?

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články