Otec nevěsty udělal na svatbě takovou scénu, že na to nikdo z přítomných nikdy nezapomene. K překvapení všech se k němu přidali i další svatebčané

Naprosto originální a nevšední příchod svatebčanů spolu s nevěstou a jejím otcem šokoval všechny přítomné.

Velká svatba i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Když se dva lidé zasnoubí, čeká je nelehký úkol, a to naplánovat svou svatbu snů. Někteří k tomu přistupují laxně, nestojí o nic extra honosného ani velkolepého, záleží jim pouze na tom, aby se mohli vzít v klidu a soukromí. Jiní si naopak svůj velký den neumí představit bez velkého množství příbuzných, přátel a ostatních svatebčanů, které chtějí mít v tak významný okamžik po svém boku. Někdy ale snoubenci svým nápadem opravdu překvapí.

Snoubenci přišli s originálním nápadem

Svatba by měla být pro snoubence nezapomenutelným a šťastným zážitkem, který si budou připomínat až do konce svých dnů. Přestože se dle webu ČT24 v loňském roce uskutečnilo o 25 % méně svateb než v roce předchozím, stále jich je dost. Záleží na každém páru, jak si svůj velký den představují, zda se přikloní k tradičnímu průběhu, či zvolí moderní a neobvyklé nápady, kterými šokují svatební hosty. V dnešní době plné sociálních sítí lze na internetu zhlédnout plno videí a fotografií z obřadů a hostin, a načerpat tak inspiraci.

Ovšem nápad, se kterým přišli mladí snoubenci, se jen tak nevidí. Rozhodně chtěli všem ukázat svou lásku a především chuť do života, k čemuž strhli i některé svatebčany. A nadšeně se k nim přidal i otec nevěsty, který celému překvapení nasadil korunu. Nevedl totiž svou dceru k oltáři, jak je to běžně zvykem, on si ji doslova přitáhl na laně, aby tak mohli k čekajícímu ženichovi společně doskotačit.

Na jejich příchod nikdo nikdy nezapomene

Video z příchodu ženicha, svědků, družiček, družeb a samotné nevěsty s otcem, které bylo zveřejněno na YouTube, má již přes 5 milionů zhlédnutí a rozhodně se není čemu divit. Hlavní aktéři, a to i včetně kněze, totiž zvolili naprosto neobvyklý způsob příchodu, tak energický, plný nadšení a elánu, až to člověka zvedne ze židle. A nacvičená choreografie otce a nevěsty je naprosto originální a zábavná. Přihlížející hosté na tento okamžik jistě nikdy nezapomenou.

Je skvělé, když si ze sebe lidé dokáží udělat legraci, a to i v tak vážné situaci, jako je svatba. Díky odlišnosti a originalitě budou na tento den vzpomínat s úsměvem a dobrým pocitem, že se jim povedlo něco tak úžasného. Většina snoubenců volí neobvyklý a precizně nacvičený svatební tanec. Na DámskémDeníku jsme video takového hříšného vystoupení již zveřejňovali. Ovšem takto originální příchod se jen tak nevidí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články