Novomanželé předvedli slavnou scénu z Hříšného tance a dobyli internet. Podle lidí je to ještě lepší než originál

Naprosto dokonalý svatební tanec inspirovaný scénou z Hříšného tance předvedli novomanželé, a překvapili tak všechny přítomné.

tanec i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Snad všichni snoubenci si přejí, aby jejich svatební den byl tím nejkrásnějším okamžikem v životě, na který nikdy nezapomenou. Za tím však stojí týdny a měsíce příprav, nervozity a velkého očekávání. Někteří se ale berou v soukromí pouze se svědky, jiní naopak touží po pohádkové svatbě plné jídla, pití a velkého počtu příbuzných, kamarádů a dalších svatebních hostů.

Svým tanečním uměním všechny šokovali

Když se Ady a Mateusz zasnoubili, oba se shodli na tom, že si přejí velkolepou a nádhernou svatbu. Oba měli velkou rodinu a mnoho přátel, které toužili pozvat. Ihned po zasnoubení tedy začali svůj velký den plánovat. Chtěli, aby na jejich svatební den nikdo z přítomných nezapomněl, a tak přemýšleli, čím by hosty překvapili. Po chvíli přišli na to, čím svatbu zpestří a udělají ji naprosto originální. Jak totiž uvádí i web DobréSprávy, nechali se inspirovat svým oblíbeným filmem.

Rozhodli se, že si nacvičí na chlup stejné vystoupení, které bylo vrcholem filmu Hříšný tanec. Oba pilně trénovali, aby předvedli co nejdokonalejší představení. A to se jim rozhodně povedlo. Svým tancem šokovali nejen přítomné hosty, ale později i internetové uživatele, kteří jejich svatební představení měli možnost zhlédnout na YouTube, kde bylo jejich taneční video zveřejněno.

Tancovali lépe než originál

Když začala hrát všem známá filmová píseň, všichni s napětím očekávali, co se bude dít. Nikdo z nich však nečekal, že dvojice předvede naprosto stejné taneční kreace jako Baby a Johny. A co víc, mnoho lidí tvrdí, že Ady a Mateusz tancovali ještě lépe než filmový pár. A jako hřeb celého vystoupení byla zvedačka, na kterou by si troufl jen málokdo. Novomanželé ji ale zvládli s přehledem a ladností.

Svatební hosté taneční pár po celou dobu povzbuzovali a na konci jej odměnili bouřlivým a neustávajícím potleskem. Novomanželům se tak podařilo splnit si jejich sen o velkolepé svatbě, navíc den opravdu udělali nezapomenutelným nejen sobě, ale také všem přítomným. Podobný nápad měl i pár, který předvedl nečekaný svatební tanec, jehož video jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Jak se vám jejich tanec líbil?

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články