Pár se vzal na veterině. Podle některých si tím zbytečně zkazili „svůj den“, nápad novomanželů měl ale mnohem hlubší význam

Snoubenci uspořádali svatební obřad na veterině. Nenechali si to rozmluvit od ostatních, jelikož pro to měli vážný důvod.

Nevěsta líbá ženicha i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Ne každý člověk sní o velkolepé a honosné svatbě. Přání a představy snoubenců se liší, mnoho z nich touží prožít svůj velký den tak, aby na něj nikdy nezapomněli, snaží se jej propojit s tím, co mají nejraději a co v jejich životě hraje tu nejdůležitější roli. Mnoho lidí zkritizovalo nápad zamilovaného páru, který se rozhodl uspořádat obřad na veterině, oni pro to však měli velmi vážný důvod.

Přála si mít svého nejlepšího přítele na svatbě

Když Cat poprvé v útulku spatřila malého pejska Beara, přestože byla ještě dítě, věděla, že z nich budou nejlepší přátelé. A měla pravdu. Tato dvojice bez sebe neudělala krok, stali se z nich nerozluční parťáci. Když si poté dívka našla přítele Jimmyho, i on si pejska okamžitě zamiloval. Podnikali spolu různé výlety a spokojeně žili šťastný život. Poté Jimmy požádal svou přítelkyni o ruku a ona samozřejmě souhlasila.

Cat nikdy nesnila o velké svatbě, nejdůležitější pro ni bylo, aby po svém boku měla svého milovaného pejska sedícího v červeném vozíčku, který si pamatovala z dětství. Bear ale začal pociťovat zdravotní problémy a týden před plánovanou svatbou musel být hospitalizován na veterinární klinice.

Nastávající nevěsta se nechtěla smířit s tím, že její milovaný pejsek nebude na svatbě, a tak se svého přítele zeptala, zda by si ji vzal i na veterině, aby tak mohl být jejich čtyřnohý kamarád s nimi. „Vezmu si tě kdykoli a kdekoli,“ cituje Jimmyho odpověď web TheDodo. A tak bylo jasno. Přestože to byl pro mnoho jejich blízkých špatný nápad.

Svatba na neobvyklém místě

Zaměstnanci veterinární kliniky VCA Veterinary Emergency Service & Veterinary Speciality Center byli šťastní, že se právě u nich bude dít takto velkolepá akce. Snažili se snoubencům pomoci s přípravami, což se úžasně povedlo. Při obřadu ležel Bear ve svém červeném vozíku tiše a klidně. Nakonec vstal a prošel se po venku, čehož několik dní předtím nebyl schopen. Jednalo se o zázrak. Veterinární klinika poté na svém facebookovém profilu zveřejnila fotografie z této kouzelné svatby.

You may remember about a month ago when wedding bells rang at our Middleton hospital as Cat and Jimmy said, „I do!“ with…

Zveřejnil(a) VCA Veterinary Emergency Service & Veterinary Specialty Center dne Středa 26. července 2023

Po obřadu se začal Bearův zdravotní stav zlepšovat, a tak se mohl o týden později zúčastnit původně plánovaného svatebního dne svých zamilovaných majitelů. Oni jsou velmi šťastní, že zažili tak neobvyklou svatbu a svého věrného přítele mohli mít po svém boku v tak důležitý okamžik. Velký vděk cítili také novomanželé i svatební hosté na svatbě, kde se pes díky svému nezvyklému chování stal hrdinou, o čemž jsme na DámskémDeníku již psali.

Jak byste se na jejich místě zachovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články