Stropnický podle Žilkové zpochybňuje dceřiny alimenty i budoucnost. Hraje si prý na chudého důchodce

Veronika Žilková sdělila podrobnosti ohledně rozvodové fáze s manželem Martinem Stropnickým a pro ostrá slova nešla daleko.

Veronika Žilková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Manželství herce a politika Martina Stropnického s herečkou Veronikou Žilkovou bude za krátkou dobu již patřit minulosti. Nyní herečka zveřejnila, že se však již dohodli na výživném pro společnou dceru Kordulu Stropnickou (17 let). Žilková si ve svém prohlášení vůči svému stále ještě manželovi žádné servítky nebere.

Společné soužití neprobíhalo již delší dobu

K rozpadu manželství došlo podle Žilkové na popud Stropnického. Ten působí dlouhodobě jako velvyslanec v Izraeli, a manželé tak nežili pod společnou střechou dlouhou dobu. Žilková pobývá v Česká republice, kde se stará o svoji maminku. Protože Stropnický se k médiím ohledně celé kauzy rozpadu jejich vztahu odmítá vyjadřovat, jsou vždy prezentovány vyjádření pouze ze strany Veroniky Žilkové. Bulváru Super.cz v březnu 2022 herečka sdělila, že jí manžel napsal e-mail, ve kterém jí sdělil, že už ji nemiluje a že se jí omlouvá.

Tím byl definitivně veřejně oznámen rozpad jejich manželství. Následující měsíce se táhly ve znamení vyřizování rozvodových papírů a vyjednávání. Nyní však nastal zásadní okamžik, protože oba manželé podepsali dohodu o výživném a následném rozvodu, jak herečka informovala bulvár Extra.cz. „Bez ní bychom se ještě mohli soudit a odvolávat roky,“ dodala.

Martin Stropnický alias Harpagon

V současné době musí dohodu a její platnost potvrdit ještě soud. Následovat bude opět byrokratické kolečko, o kterém herečka doufá, že se stihne do podzimu a proběhne bez osobního kontaktu. „Průběh pro mě i dceru potupného soudu o každou korunu výživného mi způsobil konec lásky i úcty k manželovi a potvrdil nemožnost soužití,“ uvedla herečka.

V dalším následujícím vyjádření se vůči Stropnickému nebála použít ostrá slova a v podstatě ho nazvala lakomcem: „Otec, který nechce dceru do střídavé péče, který zpochybňuje dceřiny alimenty i budoucnost dcery? Handrkuje se o korunky jako Harpagon z divadelní hry Lakomec, protože tvrdí, že je od července pouze starobní důchodce. Chudý starobní důchodce bez příjmu,“ popsala herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovazilkova)

Rozvod už podle Žilkové prohrál

 „Starobní důchodce s milenkou 30+ a závratnými úsporami z politiky. Smysl života jsou děti, a když dceru vlastní vinou neviděl a nevyhledal rok a půl, tak neví, že nevyhrál, ale prohrál,“ pokračovala v drsném přirovnání, jak si podle ní Stropnický hraje na chudého důchodce. Dcera Kordula bude mít v září 18 let a snaží se po vzoru svých rodičů a nevlastních sourozenců uchytit v herecké branži. Je otázkou, zda Veronice Žilkové stojí za to prát špinavé prádlo na veřejnosti. Martin Stropnický se totiž evidentně drží hesla „mlčeti zlato“.

Na čí stranu se v rozvodovém sporu přikláníte?

Zdroj: Extra, Super
Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články