Při úklidu našli pracovníci městských služeb štěně pohozené v odpadkovém pytli. Jeden z nich se ho hned ujal

Láska na první pohled. To vystihuje situaci, při níž našel jeden z úklidových pracovníků štěně pohozené v odpadkovém pytli.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lidé jsou schopni provést mnoho hrůz a špatností. Mezi ty nejhorší se řadí týrání zvířat, jejich usmrcení či ponechání napospas osudu. Často se objevují případy, ve kterých hraje hlavní roli opuštěné, zbídačené a ztýrané zvíře, jehož majitel se rozhodl se jej odporným způsobem zbavit. Takový osud čekal také malé štěně, které bylo v odpadkovém pytli vyhozeno na hromadu smetí.

V odpadkovém pytli bylo svázané štěně

Když se tým úklidových pracovníků vydal do oblasti St. Louis, jak upřesňuje web People, na svou pravidelnou pracovní obchůzku, netušili, na co ten den narazí. V lese našli hromadu vyhozených odpadků, mezi nimiž byly trámy, kusy dřeva a kovu, obaly od potravin a také černé odpadkové pytle. Když se bincem začali probírat, uslyšeli zvláštní zvuky. Znělo to jako kvičení nebo pištění. Rozbalili tedy jeden z pytlů a nemohli uvěřit svým očím.

V černém sáčku bylo mezi odpadky svázané malé světlé štěňátko. Bylo v zuboženém stavu. Kdyby jej zde nikdo nenašel, brzy by zemřelo. Z pytle jej vytáhl jeden z pracovníků úklidu Brian, který, jak později uvedl, se do psíka na první pohled zamiloval. Uvědomil si, že je dohromady svedl osud, a tak se rozhodl jej adoptovat. Jak se později nechal nový psí majitel slyšet, když doma štěně okoupal, ze špinavého klubíčka se vyklubal krásný sněhobílý pes.

Byla to láska na první pohled

Brian nikdy nepřemýšlel nad tím, že by si pořídil nějaké zvíře. Když ale štěněti pohlédl do očí, měl jasno. Je šťastný, že si mohl pejska nechat a zvíře má rozhodně štěstí, že se jej muž ujal. Dá mu totiž domov a milující náruč. Tento příběh se šťastným koncem byl také zveřejněn na YouTube, kde má video za krátkou dobu již více než 7 000 zhlédnutí. V komentářích se objevují projevy díků na Brianův účet za to, že se rozhodl štěněte ujmout.

Dosud však nový majitel nenašel vhodné jméno, které by svému psímu kamarádovi dal. Někteří mu doporučovali, aby jej pojmenoval ve spojitosti s odpadky, ale muž zatím stále přemýšlí. A člověk, který štěně v odpadcích zanechal, by si zasloužil krutý trest. Naštěstí existují dobří lidé, kteří se neváhají nebohého zvířete ujmout, a zajistit mu tak krásný život. Jako v případě muže, který zachránil téměř mrtvého psa z odpadků, a o jejichž společném příběhu jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Co by si podle vás původní majitel štěněte zasloužil?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články