Psí máma truchlila nad ztrátou svých štěňat. Její zachránce pro ni ale měl překvapení

Fenka přišla po porodu o všechna svá miminka. Smutná a zničená stále plakala. Nakonec se ale stal zázrak.

Smutný pes v posteli i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Smrt vlastního dítěte by neměl zažít žádný rodič. Je to pro něj ta největší ztráta a bolest, kterou může zažít. To samé platí i u psů. Ač si to mnoho lidí neuvědomuje, tato zvířata chovají také velmi hluboké city ke svým potomkům a jejich odloučení od nich pro ně znamená velkou bolest a utrpení. Když tedy fenka přišla o všechna svá mláďata, velmi ji to ranilo, nakonec se ale stal zázrak.

Zemřela všechna narozená štěňata

Žena si začala všímat toulavé fenky, která se stále pohybovala v okolí čerpací stanice. Pozorovala ji již delší dobu a při bližším zkoumání si uvědomila, že je psice těhotná. Nemohla dopustit, aby zůstala takto dále opuštěná, a rozhodla se, že se nebohého zvířete ujme. Vzala tedy fenku domů a dala jí jméno Milo, jak zmiňuje i web MegaSvět. Žena s napětím očekávala, kdy na svět bude moci přivítat malá štěňátka.

Když ale došlo k porodu, nastaly komplikace a všechna narozená psí miminka zemřela. Majitelka byla velmi smutná, a to nejen ze smrti štěňat, ale především z velké bolesti, kterou zažívala psí máma. Velmi trpěla ztrátou svých mláďat. Neustále je všude hledala, naříkala a kňučela. Nechtěla žrát ani pít, byla naprosto zničená. A tak se nová majitelka rozhodla něco vyzkoušet.

Fenka je nyní konečně šťastná

Přinesla k osudem zlomené fence opuštěná maličká koťata, která ztratila matku. Netušila, jak zvíře zareaguje, jen doufala, že jim neublíží. Jaké bylo ale její překvapení, když fena kočičí miminka přijala za své. Začala o ně pečovat jako o vlastní. A tak se najednou z truchlícího zvířete stala ta nejšťastnější máma. Z opuštěných koťat zároveň chtěná a milovaná mláďata. A nevadilo jim, že o ně pečuje fena, nikoli kočka. Jejich první setkání bylo zachyceno na video a následně zveřejněno na YouTube.

Nahrávka se rychle stala virální. Po krátké době má již více než 300 tisíc zhlédnutí a stovky komentářů. V mnoha z nich přejí internetoví uživatelé nové zvířecí rodince šťastný a spokojený život a obdivují jejich roztomilost a velmi silné citové pouto. Video je důkazem, že láska nezná mezí a může vzniknout mezi kýmkoli. Stejně jako v případě neobvyklých parťáků telátka a psa, jejichž příběh jsme na DámskémDeníku již popisovali.

Co si myslíte o této zvířecí rodince?

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články