Milan Šteindler při natáčení vyděsil celý štáb, když spadl do vody. Nakonec je z toho vtipná historka

Možná, že incident s odstupem času bude úspěšný herec a producent vyprávět jako veselou historku z natáčení, ale ve skutečnosti jeho nehoda nahnala filmařům strach.

Herec Milan Šteindler i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Komediální dvojka Milan Šteindler (65) a Petr Čtvrtníček (59) se znovu dala dohromady na natáčení seriálu Agrometal. Rolí postarších tvrdých rockerů se zhostili excelentně. S ohledem na jejich pověst vtipálků je zřejmé, že se štáb při natáčení osmidílné venkovské série opravdu nenudil. Jenže došlo i na divoké okamžiky, při kterých filmařům téměř ztuhla krev v žilách.

Zhoupnutí skončilo pádem do rybníka

Na českých obrazovkách si primácký seriál už odbyl premiéru, ale od diváků sklidil spíš kritiku za nevalný scénář i podivný humor. Nezachránilo ho prý ani hvězdné obsazení, včetně zakladatele legendárního divadla Sklep Šteindlera. Když se s Čtvrtníčkem nalíčili a převlékli do kostýmů rockerů s pořádným hárem a drsným slovníkem, měl i štáb problém je poznat.

Během natáčení se humorné duo ale nepostaralo jen o zábavu. Horké chvíle filmaři zažili, když měl Šteindler na place nepříjemnou nehodu a spadl do rybníka. Všichni se vyděsili, jestli se mu něco nestalo. „Měl jsem se zhoupnout na hrazdě nad rybník a potom zase zpátky a něco chytrého při tom říct. Já jsem se zhoupnul, prdnul mi vaz v zápěstí a do té vody jsem se zřítil,“ cituje Šteindlera server Aha.

Se zraněním herec musí na operaci

Původně prý nebylo úplně zřejmé, kde se stala chyba. Zdálo se, že pod náporem hercových kil se houpačka utrhla a on skončil v rybníku. Jasno hned neměl ani sám Šteindler. „Já jsem nevěděl, co se stalo,“ poznamenal. Do vody za ním hned skočil někdo ze štábu, aby mu pomohl. „Zjistili mi, že mi prasknul drobný vaz v zápěstí. Teď v červnu, po roce, s tím půjdu na operaci. Není to nic tak vážného, spíš jde o budoucnost. Bez ošetření bych s rukou nemohl správně hýbat,“ vysvětlil serveru.

Herec Milan Šteindler iZdroj fotografie: Nextfoto

Televizní diváci legračně vypadající scénu v seriálu neuvidí. Filmaři ji ale mohou vyprávět coby vtipnou historku z natáčení. „Ano, je to historka, kdy jsme Milana Šteindlera málem utopili, když se měl krásně zhoupnout na houpačce nad rybníček, a on jaksi spadl do toho rybníčka. Byla to velká legrace, ale samozřejmě jsme to do seriálu použít nemohli,“ řekla serveru AplausIn producentka a herečka Romana Goščíková.

Co říkáte na seriál Agrometal?

Zdroj: AplausIn, Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články