81letá stařenka vybírala peníze z bankomatu, když v tom se jí chystala okrást těhotná žena. Záběry z kamer už oběhly celý internet

Lidé mají staré ženy zafixované jako bytosti, které se o sebe často ani neumí postarat. Tahle babička ale na videu z bezpečnostní kamery všem vytřela zrak.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Starší dáma se ten den vydala do města, aby si vybrala peníze z bankomatu. Kousek opodál postávala těhotná žena, na které nejprve nebylo nic zvláštního, ale poté se stalo něco, co stařenka určitě nečekala. Naštěstí nezaváhala ani na vteřinu a odvážným činem zachránila celou situaci.

Na první pohled se ničím neodlišovala

Kdybyste Doreen Jonesovou potkali na ulici, asi byste od ní čekali vlastnosti typické babičky jejího věku. Chodila pěkně oblečená, ráda nosila sukně a barevné svetříky a do města vždy vyrážela se svou kabelkou. Navíc si již pár let pomáhala při chůzi hůlkou, díky které měla větší oporu a jistotu pohybu.

Vypadala jako snadná oběť

U bankomatu možná právě proto vypadala jako velmi snadná oběť. Byla si toho ale vědoma a vždy se pečlivě rozhlížela kolem, když si šla pro větší obnos peněz. Toho dne opodál postávala jen těhotná žena, ze které Doreen necítila žádné nekalé úmysly. Když jí ale o chvilku později poklepala na rameno a chtěla se s ní dát do řeči, stařenka se ohradila.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nečekaně prudká reakce

Těhotná žena se babičku chystala okrást. Odstrčila Doreen od bankomatu a snažila se zmocnit svazku bankovek, který se Doreen chystala vyzvednout. Na to stařenka reagovala extrémně pohotově, vzala ženu za ramena a prudce ji odstrčila pryč. Žena o pár kroků odběhla a svůj čin si určitě okamžitě rozmyslela, protože taková prudkost reakce ji musela zaskočit.

Vysloužila si přezdívku ninja babička

Tento moment na videu šokoval snad každého diváka, protože si nikdo nemyslel, že má stará paní tolik síly. Doreen později řekla, že takovou reakci od ní určitě zlodějka nečekala. „Byla si jistá, že budu kvůli věku zranitelná. Ale říkám vám, že si vybrala špatnou oběť. Já rozhodně nejsem snadný cíl!“ Uživatelé na internetu jí záhy dali přezdívku „ninja babička“, protože to opravdu vypadalo, jako by chodila na lekce bojového umění nebo sebeobrany.

Co říkáte na dovednosti této stařenky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund