Metodu k přilákání finanční hojnosti používali už naši předkové. Stačilo dát mince do rohů místnosti

Dostatek financí je aktuální téma snad v každém období. Již předci věděli, jak finanční blahobyt aspoň trochu podpořit.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Říká se, že peníze vládnou světu. Vůči tomuto tvrzení se část společnosti vždy ohradí. Lásku, zážitky a štěstí si za ně stejně nekoupíte. Přesto minimálně přispívají k tomu, abyste si mohli zmíněné zážitky dovolit zprostředkovat. Finance jsou stěžejním prostředkem, bez kterého jednoduše nemůžete fungovat. Základní lidské potřeby vám bohužel nikdo zadarmo nezajistí.

Finanční rovnováha

Každý by si přál, aby zrovna jeho činnost a práce vynášela nadprůměrné zisky. Avšak jen málokdo nezažil nedostatek peněz. Lidé se shodují v jednom. Jakmile dostanou výplatu, tak je skoro celý obnos do pár dní pryč. Říkají, že zaplatí nejnutnější věci, například nájmy, pojištění, poplatky za telefon a bydlení, a nakonec jsou víceméně na stejném místě, kde byli před měsícem.

Z finanční rovnováhy a blahobytu vás může také vyvést nějaký nečekaný výdaj. Mezi ty se dá zařadit například servis auta, nový spotřebič nebo pomoc někomu, koho potkalo neštěstí. Naši předkové pravděpodobně neměli starosti s opravami aut, přesto pro ně byly finance stejně důležité. Aby je pověrčivě přilákali do svého domu, tak dělali jednu jednoduchou věc.

Vzácné mince

Lidé v minulosti dávali peníze do rohů svých příbytků. Nejprve se spekulovalo o hromádce mincí v každém rohu obydlí. Později se však přišlo na to, že stačí pouze jedna mince. Konkrétně jedna mince do každého rohu domu. Nejsilněji prý působí mince z ušlechtilých a vzácných kovů. Tedy ze zlata nebo stříbra. Pokud takové nemáte, použijte jednoduše ty, kterých máte dostatek.

prasátko s mincemi iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokud jste se přistěhovali do nového bydlení a našli jste právě mince v několika místnostech, tak nehloubejte nad zvláštním nálezem. Naopak buďte rádi, že již vaši předchůdci měli snahu o finanční hojnost. Jestli jste pověrčiví a nemáte z cizích mincí dobrý pocit, tak je jednoduše pokropte svěcenou vodou. Ta by měla zapůsobit proti negativním energiím.

Jak přivoláváte finance vy?

Zdroj: MagicBricks
Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články