Karma funguje: Muž při parkování schválně srazil psa, když mu stál na místě. Ten mu přichystal sladkou pomstu

Nerozvážný muž si pravděpodobně uvědomil, co znamená slovo karma až v momentě, kdy vědomě srazil svým autem psa. I čtyřnozí chlupáči se umí pěkně mstít.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Muž z čínského města Chongqing chtěl zajet autem na své parkovací místo jako obvykle. Překážel mu tam však toulavý pes, který se neměl k odchodu. Muže nenapadlo nic jiného, než do zvířete autem narazit, aby se konečně pohnulo z místa a on mohl zaparkovat. Zafungovalo to dobře, jakmile ucítil pes lehký náraz, okamžitě utekl z parkovacího místa pryč. Netrvalo to ale dlouho a vrátil se zpět, tentokrát nebyl sám.

Vrátil se zpět a měl společnost

Toulavý pes se na místo vrátil se 3 psími přáteli a chtěli se muži za jeho ohavný čin pomstít. Jestli si myslíte, že pomočili pneumatiky a odešli, nebo zaútočili na samotného muže, mýlíte se. Psi jeden po druhém začali hlodat všechny plechy na vozidle. Jako první na řadu přišly plechy a plasty v okolí pneumatik. Systematicky pokračovali dále, dokud neponičili opravdu celý vůz. Když byli psi se svou prací hotoví, jeden z nich ještě skočil na přední sklo a rozkousal také stěrače.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Počínání psích přátel si všiml soused muže a toto řádění ihned vyfotil, ale nic jiného dělat nemohl. Majitel vozu si pravděpodobně příště dvakrát rozmyslí, než se pokusí ublížit nějakému zvířeti. Jeho auto utrpělo opravdu velké škody, které jej budou stát nemalé peníze, aby dal vůz zase do pořádku. Jako nový však už nebude vypadat nikdy. Muž si za celou situaci může sám, kdyby do psa nenarazil, pak by se nejspíše nic takového nestalo.

Psi se rozhodně umí mstít

Není to vůbec nic neobvyklého, že se psi dokáží pomstít. Pokud například svému psímu miláčkovi zabráníte ležet na pohovce, možná se vám odmění minimálně pomočením nějaké vaší věci, pravděpodobně bot. Podobné chování se často vyskytuje u mazlíčků, kteří zůstanou sami doma a netuší, kdy se jejich páníček vrátí. Mají strach a jsou naštvaní, a proto si vezmou na paškál vaše věci, většinou pochopitelně ty nejoblíbenější.

Podobně si psi hlídají také své teritorium. Jestli mají třeba do nějaké místnosti běžně přístup a najednou o něj z neznámého důvodu přijdou, pomstí se za to. Pokud je tedy váš miláček zvyklý spávat v obýváku a náhle tam místo něj leží tetička, pravděpodobně se jí pomstí například roztrháním bot. Pochopitelně jen v případě, že bude vykázaný někam, kde není vůbec běžně zvyklý být.

Jakým způsobem se mstí váš pes?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení