Muži využívají Britney Spears, jak jen to jde. Kvůli nově uzavřenému manželství dost možná přijde na mizinu

Kvůli drogové závislosti a psychickým problémům byl třináct let jejím opatrovníkem otec. Kontroloval všechny aspekty života popové star, včetně majetku. Na svatbě ho nechtěla.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jen pár zpěvaček provází doslova jeden skandál za druhým – a mezi těch pár vyvolených rozhodně patří Britney Spears. Tato 40letá zpěvačka zčeřila vodu svou v pořadí již třetí svatbou. Provdala se za svého dlouholetého partnera, o 12 let mladšího trenéra a herce Sama Asghariho. Svatba se konala v jejím sídle ve městě Thousand Oaks v Kalifornii a pozvala na ni jen 60 přátel. Na seznamu pozvaných ovšem nebyli její matka, otec ani sestra.

První manžel skončil v poutech

K oltáři vedl zpěvačku, jejíž incidenty pravidelně plní titulní stránky bulvárních plátků, její bratr. Jako jediný z rodiny se směl obřadu zúčastnit. Britney se vdávala potřetí, předcházející partneři se ukázali jako omyl. Poprvé řekla své ano kamarádovi z dětství Jasonu Alexanderovi, když se opili a vzali v Las Vegas. Po 55 hodinách byla jejich svatba anulována. Rozhozený Jason narušil i poslední svatbu, kam se vloudil bez pozvánky, a skončil v rukách policie.

Trval na tom, že Britney je jeho žena. S anulováním svazku nesouhlasil a cítí se být podveden. Podle něj ho totiž hned ráno po svatbě v Las Vegas kontaktovali zpěvaččini agenti a donutili ho podepsat rozvodové papíry. Údajně mu slíbili, že skutečná svatba se odehraje později, ale to se nestalo. Když za Britney přišel, její matka ho za ní nepustila. Podle Jasonova právníka to byla právě ona, kdo měl na tak brzkém rozvodu podíl.

Havarovala a testy prokázaly drogy

Druhého budoucího manžela zpěvačka potkala v jednom z hollywoodských klubů. Rapper a tanečník Kevin Federline opustil svou těhotnou přítelkyni, herečku Shar Jackson, a zasnoubil se s Britney. Zamilovaný pár spolu trávil spoustu času a vypadali jako nerozlučná dvojice. Nikoho nepřekvapilo, když ji Kevin pak požádal o ruku a ona souhlasila. Vzali se v roce 2004. Fanoušci mohli jejich vztah sledovat v televizní reality show Britney & Kevin: Chaotic.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Přestože se páru narodil syn, kterého pojmenovali Sean Preston, vztah začal spět ke konci a zvěsti o blížícím se rozvodu sílily. Navíc byla Britney znovu těhotná. Dva měsíce po narození syna Jadena Jamese požádala o rozvod. Komplikace kvůli sporům o péči o děti rozvod protáhly do roku 2007. Když později Britney havarovala a v její krvi byly nalezeny zakázané látky, opatrovníkem dětí se stal jejich otec a zpěvačka na ně musela platit výživné.

Na svatbě oba synové chyběli

Skandály kolem Britney v té době zesílily. Během manželství s rapperem se zpěvačka stala závislou na drogách a trpěla mnoha psychickými nemocemi. Popová hvězda byla kvůli problémům s duševním zdravím zbavena svéprávnosti a na 13 let se stal jejím poručníkem její otec James. Život i peníze své dcery měl zcela pod kontrolou a zakazoval jí pletky s muži. Se svými dětmi se stýkala jen občas o víkendech. Třetí svatby Britney se její synové nezúčastnili, ale vzkázali, že mají za mámu obrovskou radost.

iZdroj fotografie: Depositphotos

O sňatku se současným manželem, fitness trenérem Samem, se spekulovalo od roku 2017. Pár se však mohl vzít až po propuštění zpěvačky z péče otce. Existují jisté pochybnosti, že novomanžel si Britney vzal ze zištných důvodů. Při podpisu předmanželské smlouvy měl dokonce žádat, aby obsahovala ustanovení, že v případě rozvodu mu Britney bude muset platit 5 milionů dolarů, což je přes 118 milionů korun, za každý rok manželství.

Jakou šanci dáváte novému manželství?

Zdroj: USMagazine
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat