Matka pravidelně nechávala kočárek u schodiště před bytem. Nespokojení sousedé se jí pomstili psími exkrementy

Sousedy si člověk nevybere. Někdy se z nich stanou nejlepší kamarádi a nebo naopak nepřátelé, se kterými se nemůžete vystát.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Matce žijící ve Varšavě se stalo něco, na co do konce života asi nezapomene. Její sousedé, se kterými moc dobře nevycházela, se rozhodli ji za každou cenu upozornit na to, aby nenechávala kočárek na schodišti. Přemýšleli, co bude pro mladou ženu úplně nejhorší. Nakonec začali do kočárku dávat psí exkrementy. To asi matka opravdu nečekala a rozhodně si to nechtěla nechat líbit.

Kočárky se na chodbě nesmí nechávat

Obyvatelé žijící v bytovkách často nechávají na schodišti různé vybavení, na které doma nemají místo, nebo jej nechtějí dát do sklepa. A většinou jde o kola či kočárky. Možná se to nezdá jako velký problém, ale ve skutečnosti schodiště neslouží pro skladování věcí. Je to především kvůli tomu, že blokují chodbu například v případě požáru.

Žena z Varšavy pravidelně nechávala kočárek na schodišti a jejím sousedům se to nelíbilo. A tak si pro ni připravili opravdu nepříjemné překvapení. Mladá maminka našla jednoho dne v kočárku psí exkrementy. Neměla ani tušení, kdo to mohl udělat, ale rozhodla se tuto svojí zkušenost sdílet na sociálních sítích.

Nechce, aby se to opakovalo

Po chvíli přemýšlení jí ale došlo, že by za tím mohli stát právě sousedé, se nimiž neměla zrovna dobré vztahy. Neustále se s nimi hádala kvůli pláči jejího miminka, který je samozřejmě rušil. Jako kdyby za to žena mohla. A tak si sedla k počítači a na svůj facebookový profil napsala tento vzkaz:

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Vážení přátelé, zejména ti, co bydlíte ve stejné ulici jako já. Dejte si dobrý pozor na sousedy, kteří dávají psí exkrementy do dětských kočárků.“ Žena kočárek opustila jen na půl hodiny a nečekala, že během této doby někdo přijde a udělá něco tak odporného. Na Facebooku se strhla diskuze, ve které polovina lidí byla na straně ženy a druhá na straně sousedů.

Na čí straně byste stáli vy?

Zdroj: Reader’s Digest

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články