Sourozenci předvedli oslňující krasobruslařské vystoupení do rytmu legendárního hitu. Výkon, jež nemá obdoby

Krasobruslení je vůbec první zimní sport, který kdy byl zařazen na Olympijské hry, a není se čemu divit. Tito dva sourozenci předvedli, jak krásný může být.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Věděli jste, kdo je zodpovědný za regulaci mezinárodních krasobruslařských soutěží? Je to Mezinárodní unie bruslení (zkráceně ISU). Mezi akce, které má „pod palcem“, se například řadí olympijské hry, mistrovství světa, mistrovství světa juniorů, mistrovství Evropy, mistrovství čtyř kontinentů, série Grand Prix (starší a mladší) a série ISU Challenger. Těchto soutěží se účastní stovky tisíc krasobruslařů a jedněmi z nich jsou tito dva nadaní sourozenci.

Oona a Gage Brownovi, seznamte se

To jsou jména mladých talentů, o nichž je řeč. Oona a Gage pocházejí z velké rodiny a mají ještě pět dalších sourozenců. To znamená, že rodiče jich vychovali a stále vychovávají celkem sedm. Už jen za to, že měli tolik dětí a přesto se dokázali zaměřit na jejich talenty, si zaslouží obdiv. Bratr se sestrou se ke krasobruslení dostali v roce 2009 a okamžitě si jej zamilovali.

„Začal jsem cca v sedmi letech a velice rychle jsem přeskočil základy. Oona začala ve stejném roce, jen jí tehdy bylo teprve pět let. Do dneška si pamatuji, jak se celý rok po kluzišti procházela a odmítala jakoukoliv pomoc či odtamtud odejít.“ nechal se slyšet Gage. V sezóně 2018–2019 soutěžili v týmu USA a na Junior Grand Prix skončili osmí a devátí, čímž dokázali, že si své místo v něm zaslouží.

O rok později předvedli dechberoucí výkon

Video na YouTube z jejich vystoupení zveřejnila společnost On Ice Perspectives. Je to jejich vystoupení Free Dance 2020–21, které předváděli na kluzišti Winter Village v Bryant Parku v New Yorku. Bruslaři si obvykle vybírají klasickou a klidnou hudbu, Oona a Gage se ovšem rozhodli pro více vzrušující kousek. A co to tedy bylo? „Nothing Else Matters“ od slavné metalové skupiny Metallica. Stejně jako tuto kapelu i tuto píseň zná snad každý a díky jejímu použití při tanci dodali celému vystoupení pořádné grády.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Oona & Gage Brown (@thebrownsofficial_)

V momentě, kdy je začnete sledovat, jak spolu tvoří taneční kreace, od nich ve spojení s onou muzikou nebudete moct odtrhnout oči. Jejich konkrétní verze singlu byla mix ve spojení s australskou zpěvačkou Marlisou. Stejně jako talentovaní sourozenci, jejichž pohyby jsou sladěné do posledního detailu, by měl být oceněn i kameraman.

Spojte si tuto krásnou hudbu, výkon bratra a sestry, vše zachycující úhly kamery a tření bruslí o led dokreslující podtóny písně a máte dokonalost. Video je v tuto chvíli virální a má více než 18 a půl miliónů zhlédnutí.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články