Pár dní po smrti známeho herce se začalo diskutovat o tom, co se stane s jeho miliardami

Po smrti známého herce nyní ve vzduchu visí otázka, kdo vlastně zdědí veškerý jeho majetek. Právník přišel hned s několika verzemi.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Minulý měsíc celý svět zasáhla velice smutná zpráva. Informace o smrti známého a talentovaného herce překvapila jeho blízké a širokou veřejnost. Jeden z hrdinů komediálního sitcomu opustil tento svět náhle a bez varování, což zasáhlo nejen jeho rodinu a přátele, ale také všechny jeho fanoušky. Nedávno přišel jeho právník se zajímavými informacemi ohledně jeho smrti a dědictví po něm.

Jedna epizoda seriálu herci vynesla milion dolarů

Smrt skvělého herce Matthewa Perryho přišla jako rána z čistého nebe. Jak informoval také web NYTimes, Perryho tělo bylo nalezeno 28. října letošního roku bez známek života v jeho oblíbené vířivce. Podle policejních vyšetřovatelů nebylo zjištěno cizí zavinění, ale okolnosti jeho smrti jsou nadále předmětem vyšetřování. Jak sám Matthew Perry, známý především jako Chandler z amerického seriálu Přátelé, uvedl, desetiletí bojoval s pitím a užíváním drog, kvůli čemuž byl mnohokrát hospitalizován a se závislostí se léčil.

Bruce Willis s manželkou

Herec Bruce Willis rozlouskl pořádně tvrdý oříšek. Po oznámení diagnózy rozdělil dědictví

Role Chandlera Binga v oblíbeném sitcomu mu přinesla obrovské jmění. Jak je zmíněno také na webu AmoMama, vydělal si herec za jednu epizodu Přátel milion dolarů. V poslední, tedy desáté řadě, dokonce více než 1,1 milionů dolarů. A není se čemu divit, protože tento seriál vidělo více než padesát miliónů lidí po celém světe, čímž se stal nejsledovanějším pořadem. Pro mnoho lidí, mezi které se řadím i já, je to nejoblíbenější seriál na světě. Nejen díky obsazení, ale také humoru, kterého je plný.

Není zatím jasné, kdo zdědí všechny jeho peníze

Nyní visi ve vzduchu otázka, kdo vlastně zdědí veškerý Perryho majetek. Jelikož neměl manželku ani děti, měly by veškeré peníze připadnout jeho otci a matce, kteří spolu již nežijí. Herec však zmiňoval ve své knize, že po smrti jeho táta s novou ženou nedostanou ani pětník z dědictví, které po něm zůstane. Proto je nyní nejasné, co s jeho majetkem bude. Veřejnost doufá, že alespoň část bude věnována na charitativní organizaci pro závislé, kterou Perry založil. Dokonce proměnil svůj dům v Malibu a zřídil v něm tzv. střízlivé bydlení pro muže zvané Perry House.

Zesnulý herec ročně vydělával minimálně 20 milionů dolarů za vysílání seriálu Přátelé. A to platí i po jeho smrti. Zatím se tedy čeká na vyjádření právníka a notáře, komu majetek připadne. Pokud totiž Perry nesepsal poslední vůli nebo blíže neurčil, kdo jeho peníze zdědí, budou finance vyplaceny rovným dílem jeho nejbližším příbuzným, tedy otci a matce.

Matthew Perry se již navždy vryl do paměti všem lidem jako vtipálek Chandler Bing. Je třeba ale zmínit také jeho činy, které si zaslouží velký obdiv. Kvůli své závislosti se rozhodl pomáhat ostatním v podobné situaci, což se mu dařilo a daří dodnes. Jak už jsme se ale na DámskémDeníku zmiňovali, Perry není prvním hercem ze seriálů Přátelé, který tento svět opustil. V říjnu 2021 totiž zemřel představitel Gunthera, číšníka z oblíbené kavárny Central Perk, který podlehl rakovině.

Komu myslíte, že peníze připadnou?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články