Mahulena Bočanová vyfotila dceru s obrazem Jamese Deana: „Byli by krásný pár,“ zasnila se

Márinka Mrázová roste do krásy. Mahulena Bočanová už má představu o ideálním partnerovi pro svou dceru.

Mahulena Bočanová s dcerou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečku Mahulenu Bočanovou mohou diváci znát například ze seriálu Vyprávěj, kde si zahrála Miládku dychtící po penězích a majetku. Nyní se pochlubila fotkou své dcery Márinky. Její fotografii zveřejnila na svém instagramovém profilu. Zde má fanouškovskou základnu tvořenou neuvěřitelnými sto jedenácti tisíci sledujícími. Její profil je tak velmi oblíbený a žádaný.

Návštěva americké restaurace

Dceru Márinku má herečka s podnikatelem a producentem Viktorem Mrázem. Márince Mrázové bude letos již dvaadvacet let. Není však jako ostatní dívky v jejím věku. Trpí autismem, který jí ztěžuje například interakci s okolím. Nejvíce času tak tráví se svou maminkou. Společně jezdí na dovolené, na výlety, ale také se objevují ve společnosti jako ucelená dvojice.

Márinka roste do krásy, což dokládají všechny její fotografie, které Bočanová zveřejňuje. Nedávno se tak pochlubila fotografií dcery z americké restaurace, jež se nachází v Praze. Podnik nese název James Dean Prague a nabízí pokrmy v americkém stylu. Je velmi populární nejen mezi influencery, ale i běžnými strávníky, kteří chtějí zakusit něco netradičního.

Zeťák James Dean

Kromě toho se pyšní také speciálními interiéry. Během jedné návštěvy zachytila Bočanová Márinku v blízkosti nástěnné mozaiky, která vyobrazuje právě Jamese Deana, jehož jméno podnik nese. James Dean byl populární americký herec, jenž zemřel během autonehody v poměrně nízkém věku. Podle slov Bočanové by ho však za svého zetě určitě uvítala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official)

K příspěvku totiž napsala: „Byli by krásná dvojka aneb takového zeťáka chceš.“ Jak již bylo řečeno, Márinka roste jenom do krásy. Její vzhled oceňují i komentující pod fotografií. Její krásu nazývají čistou a přirozenou. Svůj komentář připojily také herečky Jitka Čvančarová a Tereza Brodská. Své sympatie vyjádřily pozitivními smajlíky se srdíčky nebo kytičkami.

Jak se vám fotografie líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články