Rychtář se vyjádřil k údajnému stalkování Patrasové: „Dáda mi napsala první, a dokonce mě zvala na kafe“

Všechno se spustilo v moment, kdy herečka Dáda Patrasová obvinila herce z nevhodných zpráv a fotografií na její adresu. Tvrdila, že se vůbec neznají, jeho výpověď se ale dost lišila.

Josef Rychtář i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

V českém šoubyznysu došlo nedávno k vyostřenému dramatu mezi dvěma oblíbenými celebritami. Fanoušci nyní neví, kde je pravda a na čí stranu se přiklonit – Dáda Patrasová totiž obvinila vdovce a manžela Ivety Bartošové Josefa Rychtáře z nevhodných SMS a fotografií. Podnikatel Rychtář ale její tvrzení popřel.

Rychtář prý začal se zprávami

Po několika údajných zprávách a snaze manželku Felixe Slováčka kontaktovat se Patrasová rozhodla Rychtáři veřejně odpovědět. Tvrdila, že se s ním nikdy ani nesetkala, a že proto nechápe, proč jí vůbec píše. „Dádo, Felix není normální. A ty novinářský svině si nedají pokoj. Snaží se vás dohnat jako Ivetku na samé dno,“ to jí měl podle výpovědi Patrasové pro server Sedmička napsat do jedné ze zpráv.

Posílal jí fotografie květin

Podle toho, co Dáda uvedla v jednom z rozhovorů, se zdálo, že ji Rychtář touží poznat blíže. Kromě varování před jejím vlastním manželem Felixem a médii jí měl posílat i zprávy s fotkami květin a přáním krásného rána. Nelze na vás nemyslet,“ stálo dále v jedné z SMS. Na Patrasovou to působilo, jako by snad její život přirovnával k osudu své zesnulé manželky Ivety, a to se jí velice dotklo.

Podnikatel vyvrací osočení

Žádné z těchto nařknutí si ale Rychtář nenechal líbit a ihned do médií vypustil svou verzi příběhu. „Já znám Dádu už dlouho a ještě s Ivetkou jsem u nich doma několikrát byl. Jako herečky si jí vážím. A proto, když se mi jednou sama ozvala, jsem se ji snažil podpořit,“ popsal Rychtář webu Kafe. Všechny šokovala především pak informace, že se již znali a že Dáda byla ta, co napsala jako první.

Patrasová se chtěla sejít

Dále se svěřil – Dáda nejenže napsala jako první, ale rovněž ho žádala o pomoc. „S Dádou jsem si volal i psal. Nikoli však, abych jí činil jakýkoli návrh. Naopak jsem se snažil ji přimět k tomu, aby nepodléhala depresi a neudělala něco jako má žena Ivetka. Ona mě vyzvala k setkání, že bychom mohli někam na kávu. To jsem striktně odmítl. Mám svoji přítelkyni a rozhodně si nemíním komplikovat život,“ cituje podnikatele web CNN Prima News.

Nejspíš se mu sama omluvila

Vzhledem k faktu, že Rychtář svá tvrzení a osočení dokázal podložit také hmotným důkazem, tedy přímo korespondencí s Dádou, zdá se, že tím, kdo vytrhl situaci z kontextu byla právě herečka. Ta už se údajně snažila vdovci po Bartošové dokonce omluvit, ale oficiálně svůj postoj k celé kauze nezměnila.

Na čí stranu jste se přiklonili?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články