Rozkošná batolecí dvojčátka napodobují staršího brášku při snídani. Video vám spolehlivě vykouzlí úsměv na rtech

Obyčejná snídaně se lehce může změnit ve velmi roztomilou rodinnou zábavu. Obzvlášť když hlavními protagonisty jsou tři malí chlapečci.

Dvě malá batolata i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Rodiče malých dětí moc dobře vědí, jak vyčerpávající jsou běžné každodenní činnosti, jakými je třeba oběd nebo vypravení se na hřiště. Snadno se může stát, že obyčejný rituál se změní v zapeklité drama s hromadou křiku a slz nebo v zábavnou komedii se spoustou smíchu. Své o tom ví matka tří chlapců, kteří si společné ranní hodování pořádně užili.

Všechny děti se u snídaně skvěle bavily

Sourozenecké vztahy nebývají vždycky ideální. Jakmile se do rodiny narodí další dítě, má podle webu LinkaBezpečí starší sourozenec tendenci tak trochu žárlit. Složitěji se vyrovnává s tím, že jeho rodiče věnují svou pozornost také novému členu domácnosti. Když je v rodině nastavený správný režim, starší děti se naopak novému přírůstku věnují a jsou z něj nadšení.

Dvojčata mají zvláštní pouto a formu intuitivní komunikace. Cítí k sobě více, než jen sourozenci

To zřejmě platí i o dětech Agaty Benardové. Že mezi sebou mají její potomci krásný vztah, totiž dokazuje video, které trojnásobná matka zveřejnila na svém profilu na platformě Rumble. Zachycuje úplně obyčejnou rodinnou snídani předškoláka a jeho dvou malých bratříčků. Jakmile začne nejstarší z dětí u jídla dělat skopičiny, batolecí dvojčata to nenechá chladnými.

Dvojčata začnou svého brášku imitovat

Napodobování je podle serveru Viralomania snad nejupřímnější formou lichocení. Přesně to malá batolata udělala. Na záběrech je vidět, jak starší bráška začne při snídani dělat blbiny. Kroutí hlavou sem a tam jako pominutý, což se dvojčatům náramně líbí. Nejenže se začnou smát, ale udělají i něco nečekaného. Začnou svého staršího sourozence napodobovat.

Stejně jako chlapec, tak i batolata otáčejí hlavou sem a tam. Na všech třech dětech je vidět, že spolu mají hezký vztah. Skvěle se totiž baví a vypadají u toho rozkošně. Legrační scénu navíc umocňuje fakt, že dvojčata začnou imitovat bratra ve stejnou chvíli a kroutí hlavou synchronizovaně. Možná jsou opravdu spjata zvláštním poutem, které věda nedokáže tak úplně vysvětlit.

Proč podle vás mladší děti napodobují své starší sourozence?

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články