Porodila už 20 dětí a každé má jiného otce: „Beru to jako byznys,“ chlubí se Marta

Prvního potomka měla žena už ve čtrnácti letech. Přestože v současnosti jí je už 39 let, nehodlá se svého podnikání jen tak vzdát a plánuje znovu otěhotnět.

Ruce drží peněženku s bankovkami i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Motivace žen, které si chtějí pořídit potomka, mohou být velmi odlišné. Třeba prostě jen touží po tom, stát se šťastnými matkami, nebo chtějí založit rodinu jako důkaz lásky s milovaným manželem, případně hodlají prostřednictvím těhotenství přitlačit ke zdi přítele, který se nehrne do ženění. Důvod, který však má jedna dvacetinásobná matka, je přinejmenším zarážející. Považuje totiž rození dětí za byznys.

Rodina žije v nuzných podmínkách

Pro minulé generace bylo běžné, že rodiny byly velmi početné. Mít pět či šest dětí nebylo nic neobvyklého. Postupem času ale tento trend mizí. Jakousi nepsanou ideální normou jsou dvě děti či jedináček a přibývá i bezdětných párů. Devětatřicetiletá žena z Kolumbie, která si říká Doňa Marta, je podle webu PositiveVibration v tomto ohledu skutečným unikátem. Porodila totiž už dvacet dětí a plánuje další.

„Mít velkou rodinu byl vždy můj sen,“ říká mladá maminka, která už ve 24 letech vychovává 22 dětí. Chce mít přes 100 potomků

Je matkou samoživitelkou. Společně se svými ratolestmi žije ve velmi nuzných podmínkách v domě, který spíš připomíná chatrč. Jednotlivé místnosti obývají tři až čtyři členové rodiny. Každé z dětí má jiného otce. Poslední těhotenství ženy bylo výsledkem náhodného setkání. O trvalý vztah nebo manželství totiž mnohonásobná matka nestojí. Ve videu, které zveřejnil tiktokový profil GatitaFlores503, ukázala Marta svůj příbytek i to, jak rodina žije.

Rození dětí bere žena jako byznys

Aby své děti vůbec mohla nakrmit, vaří z nejlevnějších surovin polévky nebo typické místní pokrmy. Na záznamu se svěřila se šokující skutečností. Jídla někdy není pro všechny dost, a tak rodina jí na střídačku. Příjem rodiny je závislý na státní podpoře. Logicky se tak ve vzduchu vznáší otázka, proč si ve své finanční situaci tolik dětí pořizuje? Odpověď je drsně pragmatická. „Pravda je, že to beru spíš jako byznys,“ řekla Marta serveru TN.

@gatita_flores503 #fyp #fy #fypシ #fypシ゚viral #fypp #foryou #foryoupage #foryourpage #football #viral #viralvideo #video #viraltiktok #virall #viral_video #tiktoker #tik_tok #tiktokindia #tiktok_india #tiktokuni #parati #omg #hijos #😱 ♬ sonido original – Lucy21

Plození dětí považuje žena za druh podnikání, protože na každé dítě dostává od státu peníze. Příspěvky jsou odstupňované podle věku potomků. Čím více jich má, tím více financí dostane. Poprvé dvacetinásobná matka porodila ve svých čtrnácti letech. Přestože jí už táhne na čtyřicet, plánuje znovu otěhotnět. Nic na tom nemění fakt, že výchova a péče o tak početnou rodinu je velmi obtížná. „Je to těžké, ale když se na to dívám pozitivně, je to tak dobře, protože nemusím pracovat,“ dodala.

Co říkáte na neuvěřitelný příběh vychytralé matky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články