Modelka nazvala ruského prezidenta Vladimira Putina psychopatem. Později byla nalezena mrtvá v cestovním kufru

Modelka zemřela za podivných okolností. Veřejnost a média její smrt automaticky spojovali s jejím přístupem k Vladimiru Putinovi. Vše je ale jinak.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Ruská modelka, která označila Vladimira Putina za psychicky nemocného člověka, byla nalezena mrtvá. Její mrtvé tělo bylo nacpáno do kufru. Třiadvacetiletá Gretta Vedlerová se podle Foxu ztratila před rokem poté, co na sociálních sítích otevřeně kritizovala ruského prezidenta Putina. Od té doby se o ní neobjevily žádné nové informace. Až teď bylo nalezeno němé tělo.

Podezření padlo na jejího přítele

Podle zpráv spolu její veřejná kritika a tajemné zmizení zřejmě nesouvisejí. Deník Daily Star tvrdí, že se bývalý přítel Vedlerové, třiadvacetiletý Dmitrij Korovin, přiznal, že ji občas škrtil. Tímto svým prohlášením rozvířil různé spekulace a konspirační teorie o osudu modelky. Veřejnost skrz deník Daily Star nahlédla do soukromého života tohoto slavného páru.

Kromě toho Korovin údajně úřadům vypověděl, že tři noci sdílel hotelový pokoj s mrtvým tělem své bývalé partnerky, které bylo nacpané v novém kufru, který si koupil. Tělo Vedlerové zůstalo v kufru po dobu jednoho roku. Těmito výpověďmi se stín viny přenesl z ruského politika na bývalého přítele modelky. Není jasné, proč něco takového vůbec přiznal.

Odkazy na Putina se hodily

Během této doby Korovin nadále zveřejňoval zprávy na jejích sociálních sítích, aby vzbudil dojem, že je stále živá a zdravá. V té době byla Vedlerová pravděpodobně zabita jen měsíc. Jeho sdělení budí stále větší a větší pochyby o samotných výpovědích. Jak mohlo tělo vydržet rok v kufru? Po smrti člověka samozřejmě začínají rozkladné a hnilobné procesy.

Poprvé podala média zprávu tak, že poté, co označila ruského prezidenta Vladimira Putina za psychopata a označila jeho kampaň za záhubu Ruska, tak skončila tragicky. Korovin se však později přiznal, že Vedlerovou v Moskvě sám uškrtil poté, co se pohádali kvůli penězům. Odkazy na vedoucího hlavu Ruska se mu v prvních chvílích pouze hodily jako zástěrka pro zločin.

Jaký máte názor na osud této modelky?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články