Rodina zničila nejlepší den jejího života: Na svatbě se chovali jako burani

Rodina mladé nevěsty udělala na svatbě pořádný poprask. Chovali se jako burani a málem celou veselku zničili, nejvíc k tomu dopomohl alkohol.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Svatba je pro každou nevěstu i ženicha neuvěřitelně důležitou událostí. Často se zde také poprvé setkají rodiny obou novomanželů, které dostanou konečně šanci si spolu pořádně pohovořit a poznat se. V tomto případě to ale nedopadlo vůbec dobře. Největší podíl viny na tom mělo zcela rozdílné prostředí, ze kterého oba z páru pocházeli.

Úplně rozdílné poměry

Zatímco ženich strávil celý život v centru polské metropole Poznaně, nevěsta Patrycje pochází z malé vesnice poblíž Stolových hor na polském venkově. Jeho rodiče jsou vlivní a velmi známí právníci, kteří vlastní vilu a mají spoustu peněz. Patrycjina rodina bydlí v malém domku a její rodiče se starají o své hospodářství.

Chtěli luxusní svatbu

Přes všechny tyto odlišnosti spolu vždy rodiče obou novomanželů nějak vyšli, na pár rodinných setkáních se už navíc potkali. Jenže na svatbě se to všechno zvrtlo. Rodiče ženicha měli své představy o tom, jak by svatba měla vypadat, a nic jim nebylo dost dobré. Chtěli, aby proběhla v honosném prostředí se spoustou drahého jídla a pití a také živou hudbou.

První problém hned po obřadu

V kostele ještě vše šlo přesně tak, jak si manželé naplánovali. První problém nastal hned poté, během rozdávání dárků novomanželům. Patrycje svým rodičům řekla, že od nich žádné dary nechce, že jí bohatě stačí jejich přítomnost. Dostala proto jen blahopřání v obálkách. Její tchán se ale rozhodl darovat velký finanční obnos a všem okolo se chlubit s tím, kolik peněz od něj dostali.

smutná nevěsta iZdroj fotografie: Depositphotos
Svatba zkrátka někdy nedopadne podle představ novomanželů.

Málem došlo ke rvačce

Největší drama ale přišlo ve večerních hodinách, kdy do hry vstoupil alkohol. Patrycjina rodina se opila a po sále brzy začaly pobíhat nikým nehlídané děti, které dělaly nepořádek. V jednu chvíli se opilý strýc málem popral s ženichovým otcem, když do něj omylem vrazil na toaletě. Svatební večírek nakonec museli ukončit dřív. Patrycja si to s rodinou prý už vyříkala, ale trpké vzpomínky na její svatební den jí bohužel zůstanou.

Jaký máte názor na jednání rodiny?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články