Její dítě se každé ráno probouzelo se škrábanci na obličeji. Záběry z chůvičky předala policii

Vše začalo podivnými a nevysvětlitelnými zvuky. Poté se přidaly škrábance na obličeji jejich roční dcerky. Rozhodli se pro koupi dětské chůvičky.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Během nocí začala slýchat podezřelé zvuky. Nejvíc ji však znepokojovaly nevysvětlitelné škrábance na obličeji její malé dcery. Zpočátku váhala nad tím, jestli si je holčička nevytváří sama. Příběh této mladé matky zní až neuvěřitelně. Se snoubencem a jejich jednoroční dcerou žili v domě pro hosty snoubencovy matky. Jejich pobyt v tomto domě trval asi rok.

Nevydržela nával emocí

Poté se rozhodli změnit bydliště v souvislosti s odhalením záhadných zvuků a příčiny škrábanců na obličeji miminka. Ty neustále přibývaly a mladý pár už si nevěděl rady. Tato strašidelná záhada narušila dokonce partnerské soužití obou rodičů. Dříve tvořili šťastný a zamilovaný pár. Když žena otěhotněla, žili spolu v jednom malém sympatickém městečku.

Potom začaly všechny podivné zvuky. Žena je popisovala jako dupání, skřípání pantů od dveří a zvuky kroků. Známky ublížení na obličeji malé dcery však byly poslední kapkou celé situace. Už nevydržela nával emocí a myšlenek, a tak se zeptala partnera, jestli nehraje roli v sérii podivných událostí. I když dostala zápornou odpověď, neuspokojila ji.

Neznámá osoba

Mezi mladými rodiči se rozprostřela nedůvěra a z ní plynoucí napětí. Žena se rozhodla vzít situaci do svých rukou a začala jednat. Bála se toho, co zjistí. Stále myslela na možnou vinu svého partnera a nechtěla být vůči narůstajícímu problému slepá. Koupila dětskou chůvičku s režimem nočního nahrávání. Následně vybrali s partnerem vhodné místo umístění v dětském pokoji.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mladá maminka také poznamenala, že své dceři pravidelně stříhá nehty, aby si nebyla schopna sama vytvořit škrábance. Po probděné noci zkontrolovali záběry z kamery. Nemohli uvěřit tomu, co chůvička zachytila. Uprostřed noci se v dětském pokoji objevila neznámá postava, malá holčička se postavila v postýlce při jejím příchodu. Žena okamžitě kontaktovala policii. Nikdo netuší, jak se tam osoba dostala a o koho se jedná.

Šlo podle vás o někoho živého nebo o ducha?

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články