Rodiče chtěli dětem udělat veselé velikonoční překvapení. Když na ně ale za oknem vykoukl obří zajíc, křičely hrůzou

Rodiče pro své děti přichystali velikonoční překvapení. Ve finále je ale absolutně vyděsili k smrti.

Čokoládová vajíčka a zajíček i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Tradiční české svátky jsou stále více ovlivňovány zvyky z různých jiných zemí. Nejen Halloween a sv. Valentýn, ale již i Velikonoce obyvatelé České republiky obměňují a nechávají se inspirovat především americkými tradicemi. S přibývajícími lety se rodiče malých dětí snaží připravit svým dětem stále nová překvapení, ovšem ne vždy se to ukáže jako dobrý nápad.

Rodiče své děti vyděsili k smrti

Velikonoce patří mezi nejvýznamnější křesťanské svátky, které oslavují zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Toto období je však především plné lidových tradic spojených s vítáním jara. Lidé zdobí svá obydlí malovanými vajíčky a květinami, děvčata se těší na příchod chlapců, kteří je vymrskají, za což se jim dostane sladké odměny. Mnoho domácností ale tyto svátky pojímá trochu jinak.

Dětem totiž nosí vajíčka velikonoční zajíček, který je různě schovává. Ony musí sladký poklad najít. Rodiče se tedy snaží vymýšlet různé hry a překvapení, aby tak své děti zabavili a přichystali jim nezapomenutelný den. Jak se ale říká, méně je někdy více. Video, jež bylo zveřejněno na TikToku, je toho zářným příkladem. Rodiče se zde totiž tak moc snažili děti překvapit, až je namísto toho vyděsili k smrti.

Velká chlupatá stvůra za oknem

Na nahrávce jsou zachyceny dvě malé děti, které sedí u stolu, na němž je plato plné barevných vajíček. Chlapec i dívka netrpělivě čekají na příchod velikonočního zajíčka, který by jim donesl spoustu dobrot. Je již večer, což celé situaci dodává jakousi tajemnou atmosféru.

@natesgeeklounge Truly an Easter theyll never forget. #funny #funnyvideos #funnytiktok #scared #scare #jumpscare #kids #kidsoftiktok #meme #memestiktok #fyp #easter #easterbunny ♬ original sound – Nate’s Geek Lounge

V jednu chvíli se za oknem objeví obrovský plyšový zajíc, obě děti začnou strachem řvát a plakat, dívka se schovává za svého mladšího bratříčka. Jak uvádí i web Parenting, matka se jim snaží vysvětlit, že je právě navštívil velikonoční zajíc, ovšem ony jsou natolik vyděšené, že křičí a neposlouchají.

Toto počínání rodičů bylo pro jejich potomky jistě nezapomenutelné, i když ne tak, jak si plánovali. Vyděšené děti nechtějí chlupatou stvůru za oknem už nikdy vidět. Mnoho lidí je za to odsoudilo. Jak se ukázalo, Velikonoce mohou být i nebezpečné. A to nejen kvůli velkému chlupatému zajíci, ale i čokoládovým vajíčkům, které mohou děti připravit o život, o čemž jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali.

Co si o velikonočních tradicích myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články