Robert de Niro se utápí ve smutku. Jeho vnuk zemřel, ačkoliv měl ještě celý život před sebou

Teprve devatenáctiletý vnuk známého amerického herce byl nalezen ve svém bytě bez známek života. Jeho smrt je zatím předmětem vyšetřování.

Robert De Niro i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Smrt si nevybírá. Je jí jedno, zda si odnese chudého, bohatého, obyčejného, nebo slavného člověka. Velkým neštěstím je, když zemře dítě nebo velmi mladý člověk, který má ještě celý život před sebou. Ať už se jedná o nešťastnou náhodu, cizí, nebo vlastní zavinění, rodina zesnulého velmi trpí. Smutná událost nyní potkala i slavného herce Roberta de Nira, kterému náhle a bez varování zemřel vnuk.

Devatenáctiletý mladík byl nalezen bez známek života

Robert de Niro svým prvním manželstvím s americkou herečkou a zpěvačkou vyženil její dceru Drenu, již adoptoval. Později měli se svou ženou společného syna Raphaela. A právě díky Dreně se stal dědečkem, když se jí narodil syn Leonardo. Tento mladík se stal taktéž hercem, jako většina jeho rodiny, a dokonce si zahrál se svou matkou ve filmech „A Star Is Born“ a „Cabaret Maxime“.

Teprve devatenáctiletý Leonardo byl na začátku tohoto měsíce nalezen ve svém bytě. K jeho bezvládnému tělu byla okamžitě přivolána záchranná služba, avšak zdravotníci už konstatovali pouze smrt. Jeho matka uvedla, že zemřel poté, co mu byly prodány pilulky s fentanylem. Dle vyjádření Roberta de Nira si tak mladý člověk takovouto smrt rozhodně nezaslouží. Herce zachvátil velký smutek a média a veřejnost poprosil o soukromí a shovívavost, aby mohl se svou rodinou truchlit v klidu.

Rodina prosí o soukromí a shovívavost

Fentanyl je syntetický opioid podobný morfinu, ale o dost silnější. Zneužívá se buď sám o sobě, nebo se nachází v jiných drogách. Zdravotní úředníci a pracovníci amerického Centra pro kontrolu a prevence nemocí v posledních letech varovali, že jeho prevalence je na vzestupu, stejně jako jeho role v úmrtích z předávkování v celých Spojených státech amerických. Ovšem zda byly právě tyto pilulky opravdovou příčinou Leonardovy smrti, je stále předmětem vyšetřování. Jisté je, že nebylo zjištěno jakékoli násilí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený رابرت دنیرو ▎ Robert De Niro (@robertdeniro.ir)

V samostatném prohlášení uvedl Robert De Niro: „Jsem hluboce zarmoucen úmrtím svého milovaného vnuka Lea. Velmi si vážíme upřímné soustrasti od vás všech.“ Jeho dcera a Leonardova matka Drena de Niro na sociálních sítích zveřejnila několik příspěvků. V jednom z nich také žádala o soukromí: „S nezměrným šokem a smutkem se loučíme s naším milovaným synem Leem. Děkujeme vám za příliv lásky a podpory a žádáme, abychom v tuto chvíli dostali soukromí, abychom mohli zpracovat tento neutěšitelný smutek.

Co si o jeho smrti myslíte vy?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články