Štěně zlatého retrívra omylem rozpláče batole. Svůj přešlap pak napraví nejdojemnějším způsobem

Retrívr, který omylem rozplakal batole, se mu omluvil tím nejroztomilejším způsobem. Video, na němž je celá situace zachycena, se stalo velmi oblíbeným.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak je známo, nejlepším přítelem a společníkem bývá pes. Mnoho lidí proto dává před ostatními členy lidské rasy přednost právě těmto zvířatům. Někdy je ale problém ve chvíli, kdy páry vlastnící pejsky plánují založit rodinu. Říká se totiž, že by si měli prvně pořídit dítě, a až poté psa. Když je to totiž naopak, může docházet k žárlivosti ze zvířecí strany a k možným útokům. Naštěstí ale výjimky potvrzují pravidlo, jak ukazuje toto dojemné video.

Retrívr omylem rozpláče batole

Pokud přemýšlíte nad tím, že rozšíříte svou rodinu o psího kamaráda, a nevíte si rady s volbou rasy, rozhodně si vyberte zlatého retrívra. Tito pejsci se vyznačují velkou chytrostí, věrností a dokáží vycítit hrozící nebezpečí. Navíc jsou jedni z nejideálnějších společníků k dětem. To také dokazuje video, které bylo zveřejněno na YouTube, a zároveň sdíleno přímo v tomto článku.

Na nahrávce je zachycena velmi dojemná situace. Štěně retrívra jménem Buddy přijde z procházky a lehne si ke svému malému kamarádovi Nathanovi. Jak uvádí také web AnimalChannel, pejsek je ještě trochu mokrý od deště. Když ho začne batole hladit, Buddy se na něj otočí, přičemž se jej dotkne svým studeným čumáčkem. Toho se ale chlapeček lekne a začne plakat. Psa to velmi vyděsí a silný křik mu očividně trhá uši.

Jako omluvu zvolil ten nejkrásnější způsob

Rád by se Nathanovi omluvil, ale neví jak. Poté však vstane a začne se mu ospravedlňovat tím nejmilejším a nejdojemnějším způsobem. Přitulí se k němu a začne mu olizovat obličej a ouška. To se batoleti líbí a jeho omluvu zcela přijímá. Video má již přes 9 milionů zhlédnutí a dokazuje všem, jak silný cit může mezi psem a člověkem být. Už teď jsou z Buddyho a Nathana velcí kamarádi, kteří spolu ještě určitě prožijí mnoho krásných chvil a velkých lumpáren.

Videa a fotografie, na nichž jsou k vidění zvířata a děti, bývají nejoblíbenější a nejsledovanější. Tyto roztomilé dvojice jsou totiž zárukou radosti, smíchu a dojemných situací. A přesně to ukazují nejen Buddy s Nathanem, ale také pitbul, který se stal chůvou svému maličkému páníčkovi, a o jejichž soužití jsme vás na Dámském Deníku již informovali.

Co říkáte na toto dojemné video?

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články