Co vám brání v dosažení vašich cílů? Zjistěte to jednoduchým psychologickým testem se džbány

Koho by v dnešní době něco nebrzdilo. Ať už jde o vlastnosti, rodinu či peníze. Identifikujte hlavní brzdu svého úspěchu s pomocí tohoto jednoduchého testu.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Není žádným tajemstvím, že psychologické testy nám pomáhají lépe poznat sebe sama. Někdy díky nim spatříme podstatu problému, o kterém jsme ani nevěděli, že existuje. Takový ukazatel odpovídá na mnoho otázek. Například psychologický test se džbánem vám může pomoci pochopit, co vám brání v dosažení úspěchu. Vyberte si džbán, avšak abyste dostali odpověď, nepřemýšlejte příliš dlouho. Pokud jste si již vybrali, pak zjistěte, co vám brání v dosažení vašich cílů.

Číslo 1

Silná emocionalita je vaší Achillovou patou. Vždy nasloucháte svému srdci a ignorujete svou mysl. Tímto způsobem je pro vás obtížné dosáhnout svých cílů, protože náhle vzniklé okolnosti a vnější faktory vás matou. Z toho důvodu se neustále motáte v kruhu nesprávných rozhodnutí. Zkuste myslet na racionální úrovni. Občas musíte odmítnout hlas svého srdce.

Číslo 2

Máte rádi vše pod kontrolou. Nevěříte druhým, když jde o vážné záležitosti. Neschopnost správně si uspořádat úkoly vás brzdí na cestě k úspěchu. Přehodnoťte svou nedůvěru vůči ostatním a budete schopni dramaticky změnit svůj život. Samozřejmě k lepšímu. Občas stačí velmi málo, abyste konečně dosáhli toho, co si už dlouho přejete. Vyjděte vstříc svému štěstí.

Číslo 3

Jakmile si stanovíte určitý cíl, nemůžete kombinovat další návrhy. Přílišná vytrvalost je váš nejhorší nepřítel. Pamatujte, že někdy je lepší zhodnotit, zda existuje zkratka k dosažení vašeho cíle. Buďte mazanější a nepředbíhejte. Budete se tak moci koncentrovat pouze na svou práci. Nemějte obavy, že by se vám cokoliv vymklo z rukou. Nechejte vše jednoduše plynout.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Číslo 4

Nemůžete být nazýváni milovníky změn, protože neradi zkoušíte něco nového. Přijmete omezení svých finančních zdrojů více než jakoukoli změnu. Neochota opustit svou komfortní zónu vás udrží v záběru, který vám brání v pohybu vpřed. Pokud chcete uspět, je čas riskovat. Prvním krokem bude udělat něco, po čem toužíte už velmi dlouho. Nebojte se a jděte do toho.

Číslo 5

Je na vás, abyste tento životní styl opustili, než bude u konce. Váš problém je také netrpělivost. Občas vypadnete ze svého stereotypního kolečka jen proto, že snadno přecházíte od jedné věci k druhé. I když není vše v pořádku, dokončete, co jste začali. Výsledek stojí za to, bez ohledu na to, jakým překážkám čelíte. Musíte se obrnit trpělivostí a citlivým přístupem.

Číslo 6

Úspěchu dosáhnete snadno, pokud získáte podporu podobně smýšlejících lidí. Rádi pracujete ve velkém týmu. Energie jiných lidí vám pomůže nezastavit se pouze u toho, čeho jste dosáhli. Dovedou vás k dalšímu, mnohem cennějšímu cíli. Nechte se strhnout jejich energií. Neodmítněte žádnou příležitost, která se vám s nimi naskytne.

Číslo 7

Výběr tohoto džbánu hovoří o oběti, kterou brzdí její sobecké okolí. Neustálá touha pomáhat druhým vám brání dosáhnout toho, co chcete. Nejste připraveni dávat své vlastní zájmy nad ostatní. Buďte trochu sobečtí. Začněte si pořádně vážit sami sebe a své práce.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Číslo 8

Vybraný džbán naznačuje plýtvání. To vám brání dosáhnout toho, co chcete. Někdy dáváte mnohem více, než přijímáte a tvoříte. Takže ne vždy máte prostředky k tomu, abyste se posunuli vpřed. Pokud vám psychologický test pomohl, sdílejte jej se svými přáteli na sociálních sítích. Pomozte jim také identifikovat jejich problémy.

Který džbán vám pomohl?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články