Kadeřník se ujal zanedbané bezdomovkyně. Po proměně byste ani neřekli, že kdy byla na ulici

Z celkové proměny špinavé a zanedbané bezdomovkyně se až tají dech. Sama nemohla uvěřit tomu, jak vypadá.

bezdomovkyně na lavičce i Zdroj fotografie: iStock
                   

Lidé, kteří svou práci milují, často udělají dobrý skutek. Rozhodnou se pomoci ostatním a neočekávají za to žádný honorář. Jejich zaměstnání je pro ně koníčkem a navíc je zahřeje u srdce, že mohou cizímu člověku podat pomocnou ruku, pokud to zjevně potřebuje. Takto dobrosrdečně se zachoval známý kadeřník, když se ujal bezbranné bezdomovkyně a přeměnil ji k nepoznání.

Všiml si bezdomovkyně na ulici a nabídl jí pomoc

Kadeřník, který se rád pouští do velkých výzev, se rozhodl pomoci velmi zanedbané a špinavé bezdomovkyni. Jak totiž píše web MegaSvět, všiml si jí na ulici. Když viděl, jak hrozně vypadají její vlasy, rozhodl se jí pomoci. Ani si neuvědomoval, že jí svým gestem může zcela změnit život. Žena se zprvu zdráhala jeho nabídku přijmout. Myslela si, že si z ní muž dělá legraci, ale nakonec souhlasila.

Když si sedla do kadeřnického křesla, měla strach z toho, co se bude dít. Její dlouhé zrzavé vlasy páchly, byly velmi dlouho neumyté a zakudlané. Její výraz studu a smutku mluvil za vše. Kadeřník se ovšem jejího vzhledu nezalekl a pustil se do práce. Nejprve jí vlasy namočil a co nejvíce ostříhal nůžkami, aby se mu poté lépe rozčesávaly. Tato činnost mu zabrala nejvíce času, protože ženiny kadeře byly opravdu velmi zplstnatělé.

Její proměna je neuvěřitelná

Jakmile se mu podařilo její vlasy rozčesat, začal je natírat barvou, aby jim dodal šmrnc a vypadaly konečně zdravěji a výrazněji. Zvolil blond odstín, který bezdomovkyni nejvíce pasoval k barvě pleti. Když byl s vlasy hotov, ujala se ženy kosmetička, která jí upravila obočí a jemně ji nalíčila. Tuto péči si žena velmi užívala. Celá její proměna byla zachycena na video a poté zveřejněna na YouTube, kde má již neuvěřitelných více než 73 miliónů zhlédnutí a desítky tisíc komentářů.

Bezdomovkyně po celé této proceduře vypadá skvěle a naprosto k nepoznání. Stala se z ní úplně jiná žena. Když poprvé viděla svůj odraz v zrcadle, nemohla tomu uvěřit. Její překvapení a dojetí je zjevné. Nakonec jí ještě stylista předal nové oblečení a boty, do kterých se žena převlékla. Je k neuvěření, co zkušení odborníci dokáží. Tato bezdomovkyně omládla o desítky let stejně jako žena vypadající na 80, jejíž proměnu jsme na DámskémDeníku také zveřejňovali.

Jak se vám její proměna líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články