O dítě přišla už při porodu, po 69 letech se ale stal zázrak. Po takové době se konečně dozvěděla pravdu

Celá léta oplakávala smrt své novorozené dcery. Když se ale po devětašedesáti letech dozvěděla pravdu, nemohla tomu uvěřit.

Žena v porodnici rodí i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ztráta dítěte je pro matku tím nejhorším, co může zažít. Ta nepředstavitelná bolest zůstane v jejím srdci navždy. To prázdno nikdy nic nezaplní. Bohužel se často stává, že maminky svá děťátka ztratí těsně po porodu, a nemají tedy možnost se na ně ani podívat, natož si je pochovat. Takto bolestný zážitek měla i žena, která se ale nakonec po téměř sedmdesáti letech dozvěděla pravdu.

Myslela si, že její dcera zemřela po porodu

V roce 1949 bylo Genevive Purinton osmnáct let. Byla to obyčejná mladá dívka, která měla velké plány do budoucna. Když ale nečekaně otěhotněla, musela své sny změnit. Na dítě se velmi těšila, přestože její rodina nebyla nijak nadšená. Těhotenství si užívala, ovšem ihned po porodu se stalo něco hrozného. Když požádala porodní asistentky, aby jí novorozené miminko ukázaly, řekly jí, že holčička ihned po porodu zemřela, popisuje děsivý okamžik i web NBCnews.

Celá tato situace zcela poznamenala Genevivin život. Již nikdy neměla další děti, stále totiž nepřestávala myslet na svou malou holčičku, kterou neměla šanci ani vidět. Na jiném místě ale žila v adoptivní rodině malá Connie Moultroup, jejíž nová maminka zemřela, když jí bylo pět let. Neustále přemýšlela nad tím, kdo asi je její skutečná matka. Postupem času se smířila s tím, že ji nikdy nepozná.

Díky vánočnímu dárku se jí změnil život

Vše ale změnil vánoční dárek, který dostala od své dcery. Byly to DNA testy, které započaly velké dobrodružství. Díky nim se totiž dopátrala své sestřenice, které neváhala zavolat. Ta jí řekla, že je pravděpodobně dcerou její tety Genevive. Nakonec dodala, že žena stále žije a momentálně se nachází v domově důchodců v Tampě. Connie sice byla velmi nervózní a nemohla uvěřit tomu, že se jí opravdu podařilo najít svou biologickou matku, nakonec se ale rozhodla ji kontaktovat.

Video z jejich dojemného setkání po 69 letech bylo zveřejněno na YouTube, kde má již stovky tisíc zhlédnutí. Matka s dcerou se tak mohly konečně spatřit a spočinout ve vzájemném a láskyplném objetí. Osmaosmdesátiletá Genevive se tak stala nejen matkou, ale i několikanásobnou babičkou a prababičkou.

Tento den se tak stal tím nejkrásnějším a nejúžasnějším v jejím životě. A podobnou radost zažila také žena, která se po dvaceti letech znovu setkala se svou ztracenou dcerou, o čemž jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Co říkáte na tento neuvěřitelný příběh se šťastným koncem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články