Takto příšerný zpěv porota opravdu nemohla rozdýchat. Senior si píseň dokonce sám složil

Tento slovenský senior porotu pořádně zaskočil. Přišel zazpívat svou vlastní písničku, ale vystoupení se mu nepovedlo. Porotci ho předčasně ukončili.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sedmdesátiletý senior Milan Adamec ze Slovenska přišel zazpívat svou píseň s názvem Talenty svetu, ale porota musela vystoupení předčasně ukončit. Zařadil se tak mezi mnoho soutěžících, kteří v minulosti přišli neúspěšně předvést pěvecký talent. Optimismus mu ale nechybí, doma prý skládá jednu píseň za druhou.

Nejprve to vypadalo dobře

Když Milan Adamec vstoupil na pódium, porota se s nadějí v očích usmívala. Okomentovali jeho stylové brýle, ze kterých si zapomněl sundat nálepku s informacemi o UV filtru, a s nadšením čekali, co jim předvede. Senior se navíc pochlubil, že už složil asi 600 – 1 000 písniček, takže si všichni mysleli, že mu zpěv půjde excelentně. Nemohli se však více mýlit.

Falešně a mimo rytmus

Když začala hrát generická popová hudba, na porotcích byly vidět první známky rozčarování. Milan Adamec se navíc před zpěvem porotcům omluvil s tím, že je trochu nachlazený, ale že se to snad ztratí. Lehké známky nachlazení v jeho hlase ale nakonec byly ten nejmenší problém. Celou svou píseň totiž odzpíval velmi falešně, a místy dokonce mimo rytmus.

mikrofon zpěv iZdroj fotografie: Pixabay

Nemohli to poslouchat

Kromě kostrbatého textu, který se příliš nerýmoval, předvedl úsporný taneček a vypadal, že ho zpěv opravdu baví. Jenže porotci už to nevydrželi a vystoupení ukončili předčasně. Jako první se seniorem ztratil nervy Jaro Slávik. Jakub Prachař se pak rozhodl, že Milanu Adamcovi na rovinu řekne, co si o tom celém myslí. Ten se tvářil zmateně, jako by ani nechápal, proč jej zastavili.

Byli nekompromisní

„Tohle není moc dobré. Těch 600 písniček si ani neumím představit. Kdyby mě chtěl někdo zabít, tak mě zavře do místnosti a tam mi bude pouštět vaše písničky. Takový koníček je asi pěkný, ale veřejně je to spíš jako zbraň hromadného ničení,“ řekl mu Jakub Prachař. Něco podobného mu sdělil i Jaro Slávik a vypadá to tak, že Milan Adamec už veřejně nejspíš nevystoupí.

Co říkáte na toto vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články