Princezna Kate se po půl roce konečně ukázala na veřejnosti, svým vzhledem ale lidi spíš vyděsila

Přestože se princezna Kate snaží vždy vypadat skvěle, nyní svým vzhledem spíše šokovala a mnohé i vyděsila.

Princezna z Walesu Kate i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Celebrity a známé osobnosti jsou denně v hledáčku fotografů, médií a tisku. Ovšem o mnoho více je sledována britská královská rodina, která nyní zažívá velmi těžké chvíle. I přesto si ale žádný z jejích členů nenechal ujít bujaré a oblíbené oslavy britských panovníků, jejichž součástí je také vojenská přehlídka. Celá akce je pečlivě střežena nejen ostrahou, ale také médii.

Kate šokovala svým vzhledem

Od uplynulých Vánoc se princezna Kate neobjevila na veřejnosti. Společnost tedy začala spekulovat o jejím zdravotním stavu, k němuž se poté v březnu letošního roku sama vyjádřila. Světu oznámila, že trpí rakovinou, čímž zasáhla nejen své obdivovatele. A jelikož v Londýně právě probíhá slavnostní ceremoniál Trooping the Colour, široká veřejnost s napětím očekávala, zda se průvodu zúčastní i sama princezna z Walesu.

Všichni byli velmi mile překvapeni, když ji spatřili sedět v kočáře po boku jejích tří dětí. Její manžel, princ William, je tradičně a dle zvyků následoval na koni, jak je uvedeno i na webu Mirror. Přestože Kate rozdávala úsměvy, mnoho lidí šokovala svým vzhledem. Těžká nemoc se na ní totiž podepsala. Vypadala velmi vyhuble a strhaně, což nezakrylo její štěstí ve tváři ani nádherný oděv skládající se z bílých šatů s černými aplikacemi, které doplnila bílým kloboukem a lodičkami v téže barvě.

Bohužel není v rodině jediná vážně nemocná

Princezna z Walesu na svém profilu na webu X zveřejnila prohlášení o svém zdravotním stavu: „Učím se být trpělivá, zvláště s nejistotou. Brát každý den tak, jak přichází, naslouchat svému tělu a dovolit si tento tolik potřebný čas na uzdravení.“ Přestože zažívá velmi těžké období, snaží se stále vypadat skvěle a reprezentovat svou rodinu. Bohužel ale není jediná, která trpí vážnou nemocí.

Krále Karla III. totiž také zasáhla rakovina. A jak jsme na DámskémDeníku nedávno psali, jeho zdravotní stav je pravděpodobně vážnější, než se zdá. Přestože jsou oba členové britské královské rodiny vážně nemocní, snaží se ukazovat na veřejnosti a působit svěže. Snad bude jejich léčba úspěšná a budou si i nadále moci užívat šťastného života.

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články