Tajemství energie 71leté princezny je odhaleno. Nevyjde ven, aniž by měla v kabelce jedno superovoce

Jediná dcera britské královny se ve svých 71 letech udržuje fit naprosto jednoduchým trikem, který nedávno prozradila veřejnosti. O drahé procedury nejde.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Přestože je princezně Anně už 71 let, často působí jako nejpracovitější a nejenergičtější člen britské královské rodiny. Jediná dcera královny Alžběty II. je známá svým jedinečným pohledem na život. Má tendence jít proti proudu, zejména pokud jde o stravování. Z jejího jídelníčku tamní média vypichují zejména přezrálé hnědé banány k snídani, ikonické masové koláče Fray Bentos nebo čokoládovou zmrzlinu k večeři.

Superovoce v kabelce

Nic to nemění na tom, že princezna je plná vitality. Její dcera Zara Tindallová prozradila, co za tím je. Zdrojem zdánlivě nekonečného přísunu energie je ovoce, které neustále nosí princezna v kabelce, ať se vydá kamkoli. „Vždycky má u sebe kiwi,“ řekla princeznina dcera. Kiwi je vynikajícím zdrojem vitaminu C, vitaminu K a vlákniny, takže může být skvělou svačinkou, která dodá okamžitou dávku energie a zároveň podporuje srdce, zažívání a imunitu.

O tom, co nosí královské dámy v kabelkách, se dlouho spekuluje. Zatímco u královny, vévodkyně z Cambridge, hraběnky z Wessexu a dalších lze předpokládat, že v nich nosí mentolky, rtěnku nebo zrcátko, princezna Anna i kiwi. Údajně toto exotické superovoce pocházející z Číny obsahuje dokonce více vitamínu C než pomeranč.

Princezna často neobědvá

Princezna Anna patří k lidem, pro které není oběd nejzásadnějším jídlem dne. Dokonce ho často zcela vynechává. Místo něj si právě ráda dopřeje na svačinu kiwi. Kromě vitamínů má totiž toto ovoce také vysoký obsah antioxidantů. Podle řady výzkumů každodenní konzumace vysokého množství antioxidantů může zabránit vzniku některých druhů rakoviny a omezit riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Princezna si také ráda pochutnává na kippers, což je typicky britské jídlo, které se skládá z uzeného sledě. Jedné 140 let staré firmě sídlící ve Whitby v hrabství Yorkshire, která pokrm vyrábí, dokonce poslala pochvalný dopis. Příští měsíc se princezna stejně jako její starší bratr princ z Walesu chystá na Papuu-Novou Guineu, kde oslaví královnino platinové jubileum, tedy 70 let na trůnu.

Jaký názor máte na kiwi k svačině?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články