Princ William bude muset opustit princeznu Kate, aby se mohl naplno věnovat důležitým věcem

Velká Británie se chystá na velkolepou událost roku. Kmotr prince George a vévody Archieho se bude ženit. Na jeho svatbě ale nebude Kate a překvapivě ani Harry s Meghan.

Princezna z Walesu Kate i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ze šoku z nečekané zprávy o tom, že se princezna Kate potýká s rakovinou, se britská královská rodina i obyvatelé Spojeného království jen těžko vzpamatovávají. Na sociálních sítích se okamžitě vyrojila spousta nejrůznějších dohadů a spekulací o tom, jak na tom princezna je. Nechtěně je podněcuje i skutečnost, že se Kate téměř neobjevuje na veřejnosti. A výjimku neudělá ani při nadcházející události, které se zúčastní její manžel sám.

Princ pojede na svatbu kmotra George sám

Krutou diagnózu, kterou si vyslechla od lékařů, princezna oznámila veřejnosti v březnu. Od té doby se stáhla do ústraní. A nehodlá na tom nic měnit ani v případě exponované události, kterou bedlivě sleduje celá země. Velká Británie se totiž připravuje na svatbu roku. Vévoda z Westminsteru Hugh Grosvenor se podle deníku TheSun ožení 7. června se svou dlouholetou přítelkyní Olivií Hensonovou.

Princezna z Walesu Kate

Drama kolem královské rodiny: Potvrdily se teorie o tom, že má princezna Kate dvojnici. Za den si vydělá 25 000 Kč

Navzdory tomu, že jsou Kate a William blízcí přátelé snoubenců, nemocná princezna se na svatbu do zhruba 300 kilometrů vzdáleného města Chester nechystá. Princ, který byl své ženě dosud pevnou oporou a opakovaně zdůrazňoval, že rodina je pro něj na prvním místě, se tam vydá sám. Bude to pro něj dost složité, protože velkolepá veselka je naplánovaná na dva dny a William bude muset svou ženu opustit na delší dobu, než by si zřejmě sám přál.

Pozvánku nedostal ani problémový pár

Svatby se nezúčastní ani problémový pár Harry a Meghan. Překvapivě totiž nedostali pozvánku, přestože princ Harry je stejně jako jeho starší bratr blízkým přítelem ženicha. Grosvenor je dokonce kmotrem jejich synů prince George a vévody Archieho. „Je neuvěřitelně smutné, že to došlo až sem. Hugh je jedním z mála blízkých přátel Williama a Harryho, kteří si s oběma udrželi silné pouto,“ cituje zdroj z Williamova okolí server TheTimes.

Kate a William stojí vedle sebe iZdroj fotografie: Depositphotos

Na seznamu svatebčanů jména Harryho s Meghan chybí i proto, že se snoubenci obávali, aby spory a napětí uvnitř královské rodiny nezastínily jejich velký den, napsal web Independent. Vévoda z Westminsteru však doufá, že se jednou bratři usmíří. „Přál by si, aby dali hlavy dohromady a dali věci do pořádku, ale uvědomuje si, že je nepravděpodobné, že se to stane před svatbou. Chtěl se vyhnout něčemu, co by zastínilo celý den. A nechce žádné trapasy,“ dodal zdroj.

Co říkáte na to, že princ pojede na svatbu sám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články