Harry a Meghan se učí fungovat jeden bez druhého. Princ se chystá do Afriky po vzoru maminky Diany

Cesty prince Harryho a jeho ženy Meghan se kariérně brzy rozdělí. Meghan totiž sama podepsala smlouvu s Hollywoodem, ve které není o Harrym ani zmínka.

Harry s fanoušky i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Téměř měsíc se všude po internetu ve velkém spekuluje o tom, že je vztah vévody ze Sussexu, prince Harryho, a jeho manželky Meghan na ostří nože. Až donedávna se šířily pouze teorie o jejich neshodách, které jejich tiskový tým pokaždé zametl pod koberec, ale nyní se jejich životní cesty začínají poprvé oficiálně rozbíhat.

Meghan smlouvu podepsala sama

Princ Harry postupem času čím dál tím méně vystupuje před zraky veřejnosti a vypadá to, že se zanedlouho od věčně pronásledovaného života odvrátí úplně. V tom se ale neshodnou s Meghan Markle. Na základě britského deníku Mirror tuto překvapující novinku potvrzuje to, že herečka podepsala spolupráci s elitní hollywoodskou agenturou, která je však psána pouze na její osobu.

Problémy s jednou z platforem

Harryho žádná z budoucích smluv a spoluprací vůbec nezahrnuje. Není proto divu, že všechny šokovala informace o tom, že by dále nepracoval spolu s giganty jako je Netflix a Spotify. Právě smlouva se Spotify se stala velkým problémem pro Harryho s Meghan, jelikož jim firma vypověděla kontrakt na podcast Archetypes. Zatímco Meghan se snaží aktivně vymýšlet další propagace a zapojení se do různých projektů, lidé se domnívají, že Harry se radši drží zpátky.

Sporný názor na jejich podcast

Deník Mirror dále píše, že Harryho podíl na tvorbě podcastu Archetypes byl minimální. Všechny hosty vymýšlela a zajišťovala Meghan. Podle agentury Bloomberg chtěl Harry do podcastu pozvat osoby jako je Vladimir Putin, Donald Trump nebo Mark Zuckerberg. Probíral by prý cestu za úspěchem, jejich dětství a faktory, které je v průběhu života utvářely.

Harry s Meghan iZdroj fotografie: Depositphotos

Princ si našel svou novou vášeň

Harry si za cíl dal něco, co by jej mohlo opravdu naplňovat – rozhodl se jít ve stopách své matky Diany a začít s charitativní činností. Jako první plánuje cestu do Afriky, kde bude točit nový dokumentární film, pokud všechno vyjde. K Dianě by ho tak přiblížila nejen práce s charitou, ale rovněž stejně naplánovaná trasa po Africe. Ačkoliv o tomto snu přemýšlel již delší dobu, až nyní to vypadá, že si jej skutečně splní.

Kdo je váš oblíbenec z královské rodiny?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články