Podivný nápad prince Harryho: Na rozhovor chtěl pozvat Putina i papeže, aby s nimi probral jejich traumata z dětství

Princ Harry přišel s nápadem, který šokoval veřejnost. Chtěl vést rozhovor s Putinem i Trumpem o jejich výchově a traumatech z dětství.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Princ Harry a jeho manželka Meghan jsou celosvětově známými osobnostmi. Jejich životní styl je trnem v oku některých členů královské rodiny. Mají za sebou mnoho skandálů a bulvární tisk je jim neustále v patách. Oni si však z okolí nic nedělají a dál si žijí své životy. Nyní však přišel princ Harry s opravdu neobvyklým a velmi kontroverzním nápadem, který většina lidí nechápe.

Chtěl vést rozhovor s Putinem i Trumpem

Vévoda ze Sussexu totiž přišel s návrhem, že se pustí do rozhovoru s Vladimirem Putinem, Donaldem Trumpem a Markem Zuckerbergem. Předmětem jejich společného povídání by měla být jejich výchova a možná traumata, která si nesou z dětství. To mu však nestačilo, chtěl oslovit ještě i papeže Františka. To vše mělo být veřejnosti přístupné prostřednictví podcastu na Spotify.

S papežem Františkem chtěl hovořit o bezdětnosti a katolickém celibátu, a to v show, jejíž hlavním tématem bylo otcovství. Když tento nápad na rozhovory s nejkontroverznějšími muži dnešního světa předložil producentům a produkčním společnosti, ti jen „valili oči“ a nemohli uvěřit tomu, s čím princ Harry přišel. Zprvu si mysleli, že si z nich pouze dělá legraci. Vedení Spotify však s tímto návrhem nejspíše absolutně nesouhlasilo.

Královský pár přišel o smlouvu

Vedení Spotify a Archeweel Audio se však k celé události nijak nevyjádřilo. Avšak skutečnost, že žádný Harrym vedený podcast nebyl zveřejněn, jasně nasvědčuje tomu, že se kompetentním osobám tento nápad zdál příliš riskantní. Nikdo z nich totiž nevěřil tomu, že by zmiňované světově známé osobnosti vůbec měly zájem svěřovat se a popisovat své dětství, výchovu a její možné dopady na jejich chování.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Global News (@globalnews)

Harryho manželka Meghan vedla na této platformě svůj podcast s názvem Archetypy, avšak ten fungoval pouze jednu sezónu. Nedávno totiž dostal stopku, když švédská streamovací společnost Spotify vypověděla tomuto královskému páru milionovou smlouvu. S jakým dalším nápadem princ Harry přijde? To se musíme nechat překvapit.

Co si o jeho nápadu myslíte?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články